loader
Меню

G 310 GS

Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW G 310 GS.

ПРИГОДИ ЩОДНЯ.

Будьте непередбачуваними. Робіть несподівані повороти. Порушуйте рутину і перетворите повсякденне життя в захоплюючу пригоду. Адже пригода завжди у вашого порога – так ввірвіться в них на G 310 GS. Він пронесе вас крізь міські джунглі, грунтові дороги і звивисті серпантини. Тому що з G 310 GS пригоди не повинні бути грандіозними, щоб стати незабутніми. Головне, що ви відчуваєте їх кожен день.

ДИЗАЙН G 310 GS

Оберіть свій стиль.

BMW G 310 GS доступний в трьох захоплюючих колірних варіантах: червоний «Racing red», чорний «Cosmic black» і перлинно-білий металік «Pearl white metallic».

Racing Red Metallic

Один тільки колір надає зовнішньому вигляду і лініям спортивності й динамічності.

Pearl White Metallic

Синій/червоний графічний дизайн в поєднанні з корпусом кольору «Pearl white metallic» (перлинно-білий металік) ідеально передає класичну колірну палітру BMW Motorsport.

Cosmic Black

Чорний колір підкреслює класичний зовнішній вигляд GS.

Справжній GS.

Це безсумнівно GS. Потужний і впевнений в собі. Функціональний і ефектний. Знайомий вигляд є втіленням знаменитого духу GS. Його лінії, вітрове скло і видатна ергономіка GS зроблять їзду по будь-якій поверхні приємною. А завдяки новим і яскравим колірним варіантам увагу в міських джунглях вам буде забезпечено.
1/1

ЧОТИРИТАКТНИЙ ОДНОЦИЛІНДРОВИЙ ДВИГУН

19
дюйм. (переднє колесо)
835
мм - висота сидіння
180
мм (хід підвіски)
3.33
л (витрата на 100 км)
Чотиритактний одноциліндровий двигун з водяним охолодженням

Динаміка свободи.

Навіть одноциліндровий двигун в G 310 GS справляє неймовірне враження, адже його циліндр нахилений до задньої частини мотоцикла, а головка циліндра повернута на 180 градусів. Завдяки такому компонуванню центр ваги G 310 GS знаходиться в його нижній частині поруч з переднім колесом, дозволяючи вам з легкістю і точністю входити в усі повороти.

Дух GS живе не тільки в зовнішньому вигляді цього мотоцикла. Всі його деталі випромінюють якість BMW Motorrad. Двигун забезпечує не тільки низьку витрату палива, але і впевнений розгін навіть на низьких оборотах.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ G 310 GS

Легкий і впевнений.

Розташування керма, підніжок і елементів управління збалансовано і адаптовано для мотоциклістів різного росту. 180-міліметровий хід передньої підвіски, потужна перевернута вилка і 19-дюймове переднє колесо зроблять їзду на будь-якій поверхні неймовірно простою. Міцна рама також додає впевненості при їзді. G 310 GS легко і точно маневрує на завантажених міських вулицях або уздовж пустельних і усіма забутих провулків, рухаючись назустріч пригодам і відкриваючи для себе нові емоції кожен день.

Висота сидіння для будь-якого росту.

G 310 GS оснащений зручним сидінням, висоту якого легко підлаштувати під ріст будь-якого мотоцикліста, щоб їзда була максимально невимушеною. Поряд зі стандартним сидінням висотою 835 мм в якості спеціальних аксесуарів доступні два інших варіанти: більш низьке сидіння (820 мм); більш високе і комфортне сидіння (850 мм).

Класична для GS ергономіка.

Розташування керма, підніжок і елементів управління в моделі G 310 GS максимально збалансовано, забезпечуючи типове для GS положення сидіння. Легко змінюване положення сидіння підходить для мотоциклістів будь-якого росту, відкриваючи для них ідеальний огляд дороги і відмінне управління.

Потужна гальмівна система і ABS у стандартній комплектації.

З 2013 року BMW встановлює систему ABS на всі свої мотоцикли. В G 310 GS потужні гальмівні механізми і ABS забезпечують безпечне гальмування на будь-якій поверхні. При їзді по бездоріжжю ABS можна просто відключити.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВАШОГО G 310 GS

Зберігання

З'ємна сумка на бак

Великий обсяг вільного місця дозволяє вам перевозити все необхідне з собою.

Навігація

BMW Motorrad Navigator Street

Від повороту до повороту.

Навігація

Підставка для смартфонів BMW Motorrad

Пило- і водонепроникний футляр для смартфонів.

ПОГЛЯД З-ЗА ЛАШТУНКІВ

Створити настрій.

Процес дизайну в BMW Motorrad.

У дизайнерському відділі BMW Motorrad працюють неймовірні люди. Кожен з них має власний стиль і відчуває себе вільно в своєму власному світі мотоциклів. І кожен з них привносить в процес свою частку натхнення і пристрасті. Ці різні форми і погляди зливаються в єдиний дизайнерський процес, висловлюючись в кожному новому творінні BMW Motorrad. Едгар Хайнріх, головний дизайнер BMW Motorrad, представляє команду дизайнерів BMW Motorrad і процес створення концепту.

ПРЕКРАСНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД, ОПТИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Котюми

Костюм VentureShell

Ідеальний костюм для літніх поїздок по дорогах і бездоріжжю.

Взуття

Чоботи для гравію

Водонепроникні шкіряні чоботи для ендуро підходять для повсякденного використання.

Шоломи

Шолом System 7 Carbon

Встановлює нові стандарти, де безпека, аеродинаміка і універсальність відіграють першорядну роль.

ІНШІ МОДЕЛІ ADVENTURE

R 1200 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

S 1000 XR

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

F 800 GS Adventure

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.