loader
Меню

Зв'язок Bluetooth

ЗВ'ЯЗОК BLUETOOTH.

Bluetooth-система зв'язку BMW Motorrad заснована на стандарті Bluetooth 2.0 і забезпечує бездротовий зв'язок між двома шоломами і іншими компонентами Bluetooth, такими як навігаційна система, мобільний телефон або MP3-плеєр.

1/1

Система зв'язку складається з M-ASK-H, мікрофона і двох динаміків для шолома, а також NiMH-батарей, час автономної роботи яких становить від десяти до дванадцяти годин. Системою можна керувати за допомогою трьохкнопкового модуля, який точно вписується в задню частину шолома.

Система зв'язку BMW Motorrad призначена для спілкування водія з пасажиром, але також забезпечує з'єднання з іншими пристроями, що підтримують Bluetooth. Наприклад, крім можливості розмовляти з пасажиром, водій може також чути вказівки від BMW Motorrad Navigator, здійснювати телефонні дзвінки або слухати музику за умови, що інші пристрої також сумісні з Bluetooth.

Система зв'язку BMW Motorrad також забезпечує зв'язок між мотоциклами. Залежно від умов система здатна здійснювати зв'язок на відстані до 100 метрів з невеликими обмеженнями якості звуку. Якщо з'єднання переривається через великі відстані або погані умови, воно буде автоматично відновлено, коли відстань між учасниками буде досить мала.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Навігація і зв'язок.

Кращий спосіб дістатися до місця призначення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.