loader
Меню

Контроль тиску в шинах (RDC)

КОНТРОЛЬ ТИСКУ В ШИНАХ (RDC).

ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ БЕЗПЕКИ І ПРОДУКТИВНОСТІ.

Правильний тиск в шинах є вирішальним фактором для забезпечення безпеки і оптимальної продуктивності, особливо для мотоциклів. Тільки шини, які накачані до тиску, рекомендованого виробником, забезпечують найкращу продуктивність при низькому споживанні енергії. Щоб завжди забезпечувати це, BMW Motorrad пропонує унікальну систему RDC з контролем градієнта для перевірки тиску в шинах на мотоциклах.

 

Кожен, хто коли-небудь їздив на мотоциклі з недостатнім тиском в шинах, знає, наскільки важливо чи навіть небезпечно погіршення керованості мотоциклом. Тому, звичайно, ви завжди повинні перевіряти тиск в шинах через регулярні проміжки часу і перед тривалими поїздками. Несподівана або поступова втрата тиску під час подорожі, наприклад через пошкодження клапанів або проникнення сторонніх предметів, можлива в будь-який час і представляє великий ризик.

Тепер завдяки контролю градієнта система RDC від BMW Motorrad постійно контролює тиск в шинах і надає оновлену інформацію в режимі реального часу. Той факт, що значення можуть відображатися на приладовій панелі одним натисканням кнопки, означає, що більше не потрібно бруднити руки, виконуючи тяжку перевірку тиску на АЗС. Радіодатчики на колесах надають необхідні дані. Крім того, RDC також має функцію активного попередження. Як тільки буде виявлено відповідне відхилення від заданих значень, жовтий інформаційний індикатор або червоний індикатор Попередження автоматично вкажуть на втрату тиску. При цьому попередження також видається, коли тиск ще знаходиться в безпечному діапазоні, але швидко падає. Якщо датчик виходить з ладу, гонщик також негайно отримує попередження про це.

Тому розширена система RDC є важливим кроком на шляху підвищення безпеки їзди на мотоциклах.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Іновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.