loader
Меню

Каталітичний нейтралізатор

РЕГУЛЬОВАНИЙ КАТАЛІЗАТОР

МІНІМАЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ВИКИДУ ВІДПРАЦЬОВАНИХ ГАЗІВ ДЛЯ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

Максимальна безпека для навколишнього середовища - невід'ємна складова кожної розробки BMW Motorrad. Моделі BMW Motorrad в стандартній комплектації оснащені регульованим 3-ходовим каталізатором. Це означає, що в поєднанні з цифровою електронною системою управління двигуном викиди вихлопних газів легко відповідають вимогам законодавства.

1/1

Двигун регулюється інтерактивною системою управління, що включає Motronic, каталізатор і кисневий датчик, який працює надзвичайно ефективно, щоб гарантувати оптимальне зменшення шкідливих речовин у вихлопних газах. Для контролю викидів використовується каталізатор з металевим носієм і дорогоцінними металами, такими як паладій і родій, на поверхні.

Ці дорогоцінні метали надають каталітичну дію, перетворюючи шкідливі речовини, такі як монооксид вуглецю, вуглеводні і закис азоту, в менш шкідливі речовини. Співвідношення повітря до палива в процесі згоряння є ключем до ефективності каталізатора. Для цього ідеально підходить співвідношення 14,7 частин повітря до однієї частини палива.

Датчик кисню вимірює залишковий вміст кисню у вихлопних газах, тим самим забезпечуючи необхідні коригувальні сигнали про склад суміші, що передаються на блок управління. Це забезпечує екологічно чисті характеристики вихлопних газів на постійній основі.

Регульовані каталітичні нейтралізатори, встановлені в вихлопних системах з приємним звуком, являють собою оптимальну комбінацію для використання на сучасних мотоциклах, як з точки зору мотоцикліста, так і з точки зору навколишнього середовища.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Двигун і трансмісія.

Від противоточного подвійного двигуна до циліндра.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.