loader
Меню

Новый раздел на сайте – «Экипировка»

Для мотоциклістів дуже важлива правильно підібрана екіпіровка. Саме екіпірування є запорукою комфортного та безпечного їзди. Тому до вибору екіпіровки потрібно підходити вкрай відповідально, адже від цього залежить ваше здоров'я. Виникає резонне питання - де придбати дійсно якісну і надійну екіпіровку для мотоциклів? Звичайно ж в BMW Motorrad!

Хороша новина для любителів мотоциклів - BMW Motorrad (Харків, Україна) відкриває новий розділ на сайті «Екіпіровка»! У цьому розділі ви можете знайти найсучасніше і якісне фірмове спорядження для їзди на мотоциклі. Що ж є в цьому розділі?

Шоломи

У продажу є понад 30-ти новітніх моделей, з найсучасніших матеріалів. Всі шоломи мають допуск згідно ЕСЕ 22-05, що гарантує їх надійність і безпеку.

Також у продажу є безліч аксесуарів для шоломів: окуляри, забрала, комунікаційні системи.

Одяг

У розділі «Екіпіровка» ви можете знайти величезний вибір різних курток, костюмів, рукавичок, брюк, термобілизни і підшоломників для їзди на мотоциклі.

Вся одежда оснащена водонепроницаемыми и дышащими климатическими

мембранами, що дозволяє відчувати себе комфортно в будь-яку погоду. Також більшість моделей оснащені протекторами та ударостійкими мембранами, що дозволяє забезпечити найвищий рівень безпеки. У продажу є жіночий та чоловічий одяг, всіх розмірів, тому кожен зможе найбільш точно вибрати для себе потрібну модель.

Взуття

Стильна, зручна і надійна - так можна охарактеризувати взуття від BMW Motorrad. Виконана із сучасних матеріалів, ця взуття виправдає ваші найкращі очікування!

Оснащення для додаткового захисту

З BMW Motorrad (Харків, Україна) ви завжди в безпеці - шийні і спинні протектори, захисні жилети і пояса захистять вас в разі аварії, адже вся захисне екіпірування пройшла випробування і повністю відповідає міжнародним стандартам. При високих захисних якостях, ця екіпіровка відрізняється підвищеним комфортом, широкими можливостями для індивідуального регулювання і зручно одягається.

З BMW Motorrad їзда на мотоциклі стає дійсно комфортним та безпечним!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.