loader
Меню

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР GS TROPHY 2020.

Досліджуйте безмежний світ, кидайте виклик собі і природі за кермом GS, відчуєте командний дух. Міжнародний турнір GS Trophy – єдине у своєму роді захід для мотоциклістів, яке чекають і про який мріють. Десятки команд з усього світу знову зустрінуться в 2020 році, і в цей раз дії розгорнуться в Новій Зеландії – країні, як ніяка інша підходить для проведення змагання, в якому мріє взяти участь кожен мотоцикліст.

Нова Зеландія: пригоди на кожному кроці.

Ця країна – не тільки знамениті декорації до безлічі фільмів жанру фентезі, а й чудовий майданчик для проведення International GS Trophy 2020. В Новій Зеландії джунглі зустрічаються з льодовиками, а гірська флора сусідить з тропічної. Острів відомий своїми плато і горами висотою понад 3000 метрів, що переходять у фіорди, височини і ліси – що може бути краще для захоплюючих маршрутів і виснажливих випробувань? Куди б вас не завела стежка – кожен її метр наповнений справжніми пригодами.

Мотоцикл для GS Trophy.

BMW F 850 GS створений для тих, хто постійно шукає нові горизонти. Завдяки потужному двоциліндровому двигуну, розвиває 95 к.с., і величезному 21-дюймовому передньому колесу йому по плечу будь-які дороги і напрямки. А ви готові випробувати себе за кермом цього мотоцикла на безкрайніх просторах Нової Зеландії?

1/1

Унікальні враження.

Міжнародний турнір GS Trophy – це не гонка. Тут головне – командний дух, суспільство однодумців і пошук пригод. Тут усі – не суперники, а друзі. Побачити нові пейзжаі, просякнути культурою нових місць і кинути виклик собі. Міжнародний турнір GS Trophy – це пригода, яку ви ніколи не забудете.

Вісім днів незабутніх пригод.

В рамках міжнародного турніру GS Trophy 2018 року в Монголії мотоциклісти брали участь у виснажливих випробуваннях протягом восьми днів. 18 команд з 21 країни були відібрані для участі в шостій за рахунком мотопригоді. Мотоциклісти в сумі проїхали 2400 кілометрів по кам'янистому бездоріжжю, піску і гравію. Прочитайте про незабутні враження учасників.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Зала слави.

BMW Motorrad проводить свій фантастичний позашляховий турнір GS Trophy з 2008 року. Учасники побували в Тунісі, ПАР, Патагонії, Канаді, Таїланді і Монголії. На початку в GS Trophy брало участь 5 команд, а зараз – вже цілих 18. Для додаткової мотивації загляньте в наш зал слави, де ви можете знайти імена всіх учасників і переможців минулих років.

Підходящі мотоцикли.

Adventure

F 850 GS

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Adventure

R 1250 GS

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Adventure

R 1250 GS Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Adventure

F 850 GS Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Adventure

F 750 GS

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.