loader
Меню

Бавария Моторс на MOTOBIKE 2015

Яка подія щороку з нетерпінням чекають всі любителі мотоциклів? Звичайно ж виставку MOTOBIKE!

Нарешті, довгоочікувана подія відбулося - з 13 по 15 березня в Києві пройшла Міжнародна виставка мотоциклів MOTOBIKE 2015! Ця виставка вразила відвідувачів різноманіттям представленої мототехніки і мотоекіпіровки.

Виставка MOTOBIKE є справжньою вітриною ринку мототехніки - це чудовий майданчик для ефективних і приємних бізнес зустрічей, адже крім ознайомлення з новинками мототехніки учасникам випала чудова нагода поспілкуватися з представниками провідних світових компаній-виробників і дилерами мотоциклів і мотоекіпіровки.

Також відвідувачі стали свідками захоплюючого мотошоу - дрифтинг і стантрайдинг від кращих українських спортсменів подарували глядачам море адреналіну і яскравих емоцій. І не тільки - виставка MOTOBIKE стала для учасників можливістю поділиться один з одним досвідом і знаннями на різних тематичних конференціях і майстер класах.

Активним учасником виставки стала компанія BMW Motorrad, яка представила на виставці цілих сім моделей мотоциклів, якість яких не залишилося без уваги публіки: моделі сімейства GS - F800 GS, F700 GS, R1200 GS, дикий родстер S1000R і класичний турист R 1200 RT, макси- скутер C 600 Sport.

Справжньою родзинкою став шикарний R NineT, представлений Баварією Моторс, Харків, який втілив в собі кращі традиції класичних мотоциклів BMW. Повітряний опозитний двигун прекрасно підкреслює характер моделі, а строгий, стильний дизайн з елементами ретрооформленія не залишить байдужими справжніх цінителів. Незважаючи на ретро-дизайн, R NineT може похвалитися відмінними сучасними характеристиками, плавністю руху і хорошою керованістю - за рахунок сучасних підвісок байк чітко стоїть на траєкторії і точно слід будь-якого руху керма.

Цей, і багато інших чудових мотоцикли ви можете знайти в дилерському центрі BMW "Баварія Моторс" (Харків, Україна), який пропонує повний спектр послуг з продажу та обслуговування мотоциклів БМВ.

Придбати мотоцикл BMW R NineT (2014 року) можна на нашому сайті >>

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.