loader
Меню

Новинка! BMW S 1000 XR в новом цвете с 2016 года

BMW Motorrad приготувала приємний осінній сюрприз для всіх фанатів мотоциклів: знаменитий BMW S 1000 XR отримає нове забарвлення.

BMW S 1000 XR - це вкрай вдале поєднання спортивного та туристичного мотоцикла. Випущений в 2015 році, він вже встиг стати справжньою сенсацією на мото-ринку України. Мотоцикл вже доступний в Харкові - придбати BMW S 1000 XR ви зможете в дилерському центрі Баварія Моторс Motorrad Харків.

У 2016 році, крім двох базових квітів, Light white і Racing red, стане доступна комбінація Light white / Granite grey metallic / Racing red.

Racing Red втілює в собі спортивні коріння цієї моделі - динамічність, агресія і контраст з рештою поверхні мотоцикла. Тоді як Light white це символ сучасності і неповторного стилю Моторрад. Комбінація цих квітів з суворим і стриманим металевим Granite grey metallic дає просто приголомшливий ефект, створюючи вигляд витонченою, але потужної і агресивної машини. Нова колірна комбінація змістила назва моделі з обтічника на бензобак, що стало непоганим дизайнерським рішенням. Решта графічні елементи також розміщені вздовж корпусу, прекрасно поєднуючись з концепцією комбінації Light white / Granite grey metallic / Racing red.

Ця комбінація прекрасно впишеться в сучасну й динамічну атмосферу Харкова!

Нове забарвлення буде доступна на сайті Баварія Моторс Motorrad з січня 2016 року - слідкуйте за оновленнями!

І як завжди, чекаємо всіх шанувальників мотоциклів в нашому салоні Баварія Моторс за адресою: Харків, ул.Латишева, 4.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.