loader
Меню

Идеальное воплощение идей BMW Motorrad - G 310 GS

Справжнім втіленням справжньої ергономічності, ідеальної функціональності і надійності в експлуатації є концепти BMW Motorrad серії GS. Технологічно досконалий концепт G 310 GS зумів об'єднати всі характерні якості мотоциклів з двигуном з об'ємом до 500 куб. см.

 

G 310 GS - це новітній автентичний мотоцикл серії GS, який значно перевершує своїх конкурентів, як передовий і універсальний продукт. Завдяки своїй маневреності, він так само легко пересувається по міських трасах, як путівцями, будучи ідеальним попутником в тривалих подорожах. Незважаючи на свою компактність, даний концепт є дуже комфортним навіть для габаритних водіїв, більш того, новий GS є ідеальним технічним рішенням для новачків. Саме вони і роблять G 310 GS настільки унікальним.

Класичний дизайнерський вигляд серії GS


Зовні передовий BMW G 310 GS має настільки впізнаваними деталями, характерними для всієї серії GS: високе переднє крило, витончений силует і невеликий піднятий вгору хвіст. Його порівняно невеликі пропорції в поєднанні короткою колісною базою, переднім колесом в 19 дюймів і підвіскою зі збільшеним ходом надає максимальну маневреність, чуйно реагуючи на кожен рух водія.

Комфорт абсолютно на будь-яких поверхнях


Модель G 310 буде зовсім доступною в будь-якій точці світу. Мотоцикл здатний споживати паливо навіть неоднорідної якості і навіть в такому випадку відповідає всім екологічним нормам і вимогам. Поїздка на новому G 310 GS - це відчуття комфорту на абсолютно будь-яких дорогах.

Передовий одноциліндровий двигун для комфортних мандрівок по всьому світу


Традиційний чотиритактний двигун з одним циліндром, обладнаний додатковим рідинним охолодженням об'ємом в 313 куб. см і двома розподільними валами в в 4-клапанної голівці циліндра з електронним паливним уприскуванням є головною особливістю новітнього BMW G 310 GS.
Досягти робочий об'єм в 313 куб. см розробникам вдалося завдяки діаметру циліндра в 80 мм і ходу поршня в 62,1 мм.
Дивним компонентним відмінністю цього передового концепту є циліндром з нахилом назад і голівкою, розгорнутої на 180 градусів. Саме таке розташування дозволило розташувати впускний такт спереду і випускний позаду. Новий мотор G 310 GS чудово поєднується з порівняно невеликою вагою мотоцикла, який залишає 169,5 кг, згідно з установленими нормативами DIN. Він володіє такими силовими показниками: гранична потужність - 25 кВт (34 к.с.) на 9500 об / хв і крутний момент в 28 Нм при 7500 об / хв.
Комфортні поїздки незалежно від дорожньої ситуації завдяки чудовій ергономіці BMW GS.
Перебуваючи в зручному і максимально розслабленим положенням за кермом, водій отримує справжнє задоволення від подорожі на будь-якій поверхні на новому G 310 GS. Всі доступні елементи керування задоволені, прості у використанні, безпечні і зручні для водіїв незалежно від їх анатомічних особливостей.

Трубчаста бруківка рама, перевернута вилка і подовжений стабілізуючий маятник - ідеальне поєднання для максимальної маневреності та аеродинаміки


Підвіски сучасного G 310 GS і легендарного концепту G 310 R є абсолютно ідентичними. Концепт сконструйований на основі сталевий трубчастої рами із заднім окремим підрамником, володіючи високою жорсткістю для запобігання крутіння. Такий компонент дозволив розвинути більш стабільну курсову стійкість, точно реагуючи на будь-руху водія. Задня підвіска складається з алюмінієвого маятника, який з'єднується з моноамортизатором, а передня в вигляді вилки перевернутого типу.
Багатофункціональна приладова панель, сучасна гальмівна система і АБС в списку стандартній комплектації.

Новий G 310 GS як і вся лінія серії BMW оснащений системою АБС, яка складається в базовій комплектації. Ефективна гальмівна система в симбіозі з двоканальної АБС дозволила досягти чудового зчеплення з будь-якою поверхнею, скоротивши можливий гальмівний шлях. За допомогою спеціальної кнопки на панелі управління антиблокувальна система може бути опціонально вимкнена, пересуваючись по бездоріжжю. Приладова панель нового G 310 GS обладнана сучасним рідкокристалічним дисплеєм, що надає відмінну якість зображення і доступну інформацію про стан машини.

Автентичний BMW


Два неперевершених концепту G 310 R і G 310 GS поєднують в собі всі цінності баварського бренду - постійне технічне оснащення, найкращу якість виконання і роки комфортного використання. G 310 GS - це відкриття BMW Motorrad в світі досконалої і преміальної техніки.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.