loader
Меню

BMW Motorrad Spezial: новое подразделение

Запуск в серійне виробництво моделі R nineT став першим кроком, що направляють компанію в кастомними русло. Успіх моделі привів до того, що сімейство Heritage було збільшено до п'яти мотоциклів. Однак тепер любителі кастомізації отримають ще більше можливостей - BMW Motorrad запускає новий підрозділ під назвою BMW Motorrad Spezial.

 

Підрозділ буде займатися розробкою нових деталей, аксесуарів та обладнання для мотоциклів BMW Motorrad. У розпорядженні BMW Motorrad Spezial будуть найсучасніші технології і високоякісні матеріали. Оригінальність продукції ніяк не вплине на її якість - всі деталі і аксесуари Spezial будуть відповідати високим стандартам BMW Motorrad.

BMW Motorrad Spezial: новое подразделение

Кастомизировать свій мотоцикл можна не тільки після покупки, але і вже в процесі виробництва, включивши товари, що сподобалися в комплектацію мотоцикла. Головна відмінність підрозділи Spezial полягає в тому, що вибір клієнтів не обмежує стандартним набором аксесуарів для тієї чи іншої моделі. Це значно розширює можливості для кастомізації і індивідуалізації. Всі нестандартні деталі і аксесуари включаються в комплектацію і загальну вартість мотоцикла - це дозволяє отримати на них повноцінну гарантію.

BMW Motorrad Spezial: новое подразделение

Одночасно з початком роботи нового підрозділу, BMW Motorrad представить передове покоління віртуального конфігуратора. У презентацію R nineT вперше буде включена повноцінна лінійка аксесуарів, а не тільки заводська комплектація. Клієнт зможе зібрати віртуальну модель обраного мотоцикла і оснастити її всім необхідним обладнанням та аксесуарами.

BMW Motorrad Spezial почне роботу вже в серпні 2017 року.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.