loader
Меню

Новый концепт элегантного BMW K 1600 GTL

Новітній BMW K 1600 GTL перевершив своїх конкурентів своєю неймовірною потужністю в 160 к.с., своїм характерним звучанням шести циліндрового рядного двигуна, даруючи неймовірні враження від поїздки. Даний концепт ідеально збалансований, включаючи всі необхідні якості справжнього туристичного мотоцикла.

Неперевершений дизайн, захист від будь-яких погодних умов і поліпшена ергономіка


За рахунок більш витончених і динамічних ліній зовнішній дизайн K 1600 GTL вдалося зробити більш вираженим і яскравим. Необхідний захист від будь-яких погодних умов вдалося досягти за рахунок встановлених бічних секцій обтічника і більш ергономічних бічних дефлекторів. Мотоцикл оснащений стильними та елегантними бічними дзеркалами з асферическими дзеркальними елементами, надаючи найкращий огляд заднього плану.

 

BMW K 1600 GTL так само оснащений багажними ємностями, розташовані по обидва боки двигуна і захисними накладками в області ніг. Тепер всі компоненти будуть входити в стандартну комплектацію. Завдяки модернізованому центральному кофр зі зручною спинкою, доступний максимальний комфорт в тривалих подорожах за рахунок додаткової опори для пасажира.

Dynamic ESA - модернізована адаптивна підвіска відтепер в стандартній комплектації


У новій моделі K 1600 GTL електронно-адаптивна підвіска включає два основні режими: Road і Dynamic. Завдяки такій підвісці вдалося досягти максимального комфорту, маневреності та керованості. Режим Road здійснює чудове зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям, гарантуючи безпеку і задоволення від поїздки. Преднатяг пружин проводитися мануально за бажанням водія, натиснувши необхідну кнопку незалежно від встановлених налаштувань стиснення і відбою. Перейти в режим Dynamic водій може в будь-який момент своєї подорожі, точно так же натиснувши лише одну кнопку на кермі.

Передова система заднього ходу для комфортного управління


Приділяючи увагу всім запитам своїх клієнтів, які обирають елегантні туристичні мотоцикли, BMW K 1600 GTL оснащений модернізованою системою заднього ходу. Щоб активувати її досить натиснути кнопку, яка знаходиться на лівому рульовому пульті, одночасно утримуючи кнопку запуску двигуна.

Передова заводська комплектація додаткового обладнання


Додатковою функцією, яка може бути встановлена ​​на BMW K 1600 GTL може стати квікшіфтер Pro, який дозволяє переключити швидкість, не вичавлюючи зчеплення. У 2018 року будь-який покупець зможе опціонально встановити на новий BMW K 1 600 GTL функцію системи інтелектуального екстреного виклику. Така функція дозволяє надати оперативну допомогу, в разі виникнення екстреної ситуації.

Елегантний дизайн кованих коліс і нове кольорове оформлення


Ціла серія додаткових аксесуарів і комплектуючого обладнання стануть доступними для власників BMW K 1600 GTL. Наприклад, за допомогою нових кронштейнів доступна можливість встановити цільні платформи замість звичайних пасажирських підніжок. Витончені ковані колеса з одинадцятьма спицями в кожному черговий раз акцентують увагу на унікальній ексклюзивності цього концепту. Доступний базовий забарвлення Lightwhite, металік Thundergrey і Ebony / Blackstorm чудово гармонують з характером і елегантністю нового BMW K 1600 GTL.

 

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.