loader
Меню

BMW G 310 R

Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW G 310 R

ВИКЛИК МІСТУ

Прокидайтеся з посмішкою на обличчі, тому що кожен новий день - це мільйон нових можливостей. Відправляйтеся назустріч новому на BMW G 310 R. Цей мотоцикл має все необхідне, а тепер ще й світлодіодну фару, а також модернізований двигун з технологією Ride by Wire і прослизаюче зчеплення. Випробуйте маневреність, простоту використання і спортивний характер G 310 R. І кожен день кидайте виклик новим та більш складним завданням - з G 310 R всі поїздки будуть із задоволенням.

#NeverStopChallenging

ГЛАВНЫЕ ОСОБЕННОСТИ ДЛЯ УДОВОЛЬСТВИЯ ОТ ВОЖДЕНИЯ

Безсумнівна перевага мотоцикла G 310 R - в його легкості і маневреності. Одноциліндровий чотиритактний двигун об'ємом 313 куб. см забезпечує відмінну динаміку в місті, а проста і надійна керованість дозволить відчувати себе впевнено навіть на найбільш завантажених дорогах.

25
кВт (34 к.с.) при 9250 об / хв
28
Н · м - макс. крутний момент при 7500 об. / хв
313
куб.см. робочий об'єм
3.3
витрата (л) на 100 км по стандарту WMTC
Одноциліндровий чотиритактний двигун з водяним охолодженням

Відкрийте для себе маневреність

В основі унікального одноциліндрового двигуна лежить особлива концепція: головка блоку циліндрів повернута на 180 градусів назад, в результаті чого центр ваги мотоцикла зміщений в сторону переднього колеса. Завдяки цьому G 310 R має неперевершену маневреність і керованість. Нова електронна система управління дросельною заслінкою Ride by Wire забезпечує виключно стабільну роботу двигуна і відмінну прийомистість. А прослизаюче зчеплення з самопосиленням дозволяє граючи перемикати передачі в інтенсивному дорожньому русі.

ЗВУК ДВИГУНА

Старт

ЛАКОНІЧНИЙ ДИЗАЙН

Виберіть свій варіант колірного оформлення

Всі три варіанти покриття G 310 R підкреслюють спортивність і енергійність мотоцикла. Який виберете ви?

Стиль Sport

Вражаючий дизайн G 310 R у кольорах Polar white/racing blue metallic чітко підкреслює його прагнення бути попереду.

Стиль Passion

Нестримний! Безкомпромісний! G 310 R у виконанні Passion втілює пристрасть більше, ніж будь-який інший мотоцикл. Це цілком може бути результатом його зухвалого дизайну в кольорі Racing red. Однак саме ви зможете розгадати його справжній темперамент.

Стиль Triple Black

Колір Cosmic black 2 ідеально виражає міць і маневреність вашого G 310 R.

Спортивний характер

Зухвалий вигляд G 310 R натхненний знаменитою моделлю BMW S 1000 R. Його енергійний дизайн чітко дає зрозуміти, в чому полягає суть цього мотоцикла: легкість, точність і задоволення від їзди. Стиль Sport найефектніше підкреслює унікальний дизайн.

1/1

ЕРГОНОМІКА ТА БЕЗПЕКА

СПОРТИВНИЙ СТИЛЬ З ОПТИМАЛЬНИМ ЗАХИСТОМ

Куртка BlackLeather

Шкіряна куртка вільного крою. Справжня класика жанру.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

F 900 R

Динамічний, прогресивний, інтуїтивно зрозумілий. Динамічний родстер - прекрасний супутник на будь-якій дорозі, куди б не закинуле життя.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Шолом Street X

Інтегральний шолом з вбудованим сонцезахисним екраном.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.