loader
Меню

Новый BMW F 750 GS и F 850 GS: эндуро среднего класса с сильным характером

Моделі GS серії F дебютували на ринку в 2007 році і подарували шанувальникам бренду неймовірне задоволення від водіння класичних мотоциклів в стилі BMW Motorrad. Вони стали одними з найвидатніших представників сегмента Adventure середнього класу.

Абревіатура GS уособлює собою ідеальний симбіоз спортивної динаміки і можливостей подорожей на далекі відстані. Багато років ці мотоцикли були прекрасними супутниками для найвіддаленіших куточків світу.

Однак зараз BMW Motorrad повністю змінила концепцію мотоциклів GS, зробивши акцент на збільшення універсальності мотоцикла. Нові F 750 GS і F 850 ​​GS орієнтовані на широку аудиторію мотоциклістів. Так, F 750 GS призначений для всіх гонщиків, які вважають за краще концептуальний дизайн ендуро в поєднанні з низькою висотою посадки, потужністю і ефективністю на будь-якому дорожньому покритті. Новий F 850 ​​GS, навпаки, пропонує більше потужності і крутного моменту, володіє ще більш характерними якостями турера в поєднанні з чудовими можливостями позашляховика.

Обидві моделі отримали потужний 2-х циліндровий двигун з двома противагами. Основний упор був зроблений на максимальне збільшення потужності й крутного моменту з одночасним зниженням споживання палива. Використовуючи колінчастий вал, інженери змогли домогтися максимально приємного і харизматичного звучання двигуна. Передача потужності на заднє колесо здійснюється за допомогою 6-ти ступінчастою коробки передач.

Водій може вибирати кілька режимів їзди, зокрема «Дорога» і «Дощ». Це значно підвищує задоволення від їзди і робить її більш безпечною. Установка додаткового обладнання відкриває доступ до таких режимам як «Dynamic», «Enduro» і «Enduro Pro» (останній доступний тільки на моделі F 850 ​​GS).

Крім цього, мотоцикли отримали міцну сталеву раму і оптимізовану геометрію підвіски в поєднанні з новим положенням паливного бака. Паливний бак розміщений в класичному положенні між сидінням і рульової головкою, для створення оптимальної центру ваги.

F 750 GS і F 850 ​​GS також мають абсолютно новий вид, який відрізняється більш динамічним і мужнім дизайном. На додаток до базової версії, нові моделі F також доступні в ексклюзивних варіантах. Варіант стилю Rallye є ексклюзивною версією F 850 ​​GS і робить особливий акцент на його чудових позашляхових можливостях.

Обидві моделі отримають широкий вибір аксесуарів і додаткового устаткування, що є дуже незвичайним для мотоциклів середнього класу. Це дозволить значно розширити комфортність і функціональність мотоцикла.

 

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.