loader
Меню

Фотографія

ФОТОГРАФІЯ.

Ніколи не втрачайте фокус. Слідуйте за своєю дорогою. Продовжуйте їхати. Життя як гонка.

ШУКАЧ

Ви думаєте, що все це вже бачили?

Зовсім ні. Краса – це все навколо – тільки люди цього не бачать. Саме тому я подорожую по місцях, про які більшість людей навіть не чули. Звичайно, потрапити туди нелегко. Це добре, тому що інакше вони не були б особливими. Але у мене не тільки наметане око для будь-якого кадру і є об'єктив для цієї сцени, але є і мотоцикл для будь-якої місцевості.

ОБ'ЄКТИВ

Місяць – одне з небагатьох місць, до яких я не можу дістатися.

Але тут так само тихо і майже безлюдно. Я вимикаю свою машину, виймаю камеру і вибираю об'єктив. Рух пальця – і момент увічнений. Клацання. Коли тут був остання людина переді мною? Не має значення, тому що я зробив це тут, і тепер решта людства теж може потрапити сюди. Без багатогодинної їзди по складній місцевості.

Мої знімки зроблені. Мене тут більше нічого не тримає. Я повинен продовжувати і далі. Тому що за цим валуном, в тіні цього пагорба або по інший бік річки наступне чудо вже чекає, щоб його знайшли і по-справжньому запам'ятали. Камера зникає в сумці, як якір корабля. Повернувши зап'ясток, я знову в русі.

1/1

ВИПУСК

Пустош здається настільки величезною, що я міг би їздити і фотографувати багато років поспіль.

І якби мені не потрібно було їсти, пити або спати, я б зробив саме так. Я не схожий на тутешні валуни – у мене може бути будинок, але я ніколи не залишаюся на одному місці занадто довго. Бо, щоб показати іншим свої ракурси, я повинен бути як вітер, що кружляє навколо цих скель: тут, там, скрізь і ніде одночасно. Це не тільки моя робота; це моє життя. Я надів шолом і продовжив нескінченну подорож: на нове місце, новий кадр, новий день.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.