loader
Меню

«Всадники бури» — новая вселенная в мире комиксов!

Мотоцикли BMW Motorrad вже давно здобули заслужену славу і повагу у справжніх цінителів, однак тепер компанія починає освоювати нову, досить незвичну для себе сферу діяльності - створення коміксів! Амбіційний проект, який реалізується спільно з виданням Panini Verlags GmbH отримав назву «Вершники бурі». Офіційна презентація проекту відбулася на Comic Con Germany 2016, який відбувся в Штутгарті з 25 по 26 червня. Компанія «Баварія Моторс Моторрад», як офіційний дилер BMW Motorrad в Харкові, уважно стежить за розвитком цього унікального проекту.

Розробкою коміксу займаються досвідчені професіонали, які співпрацюють з такими відомими студіями як Marvel, DC і Dark Horse. За розробку сюжету майбутнього коміксу взявся знаменитий автор і ілюстратор з Хорватії на ім'я Дарко Макан, а ілюструванням творів займеться художник-ілюстратор Ріккардо Бурчіеллі, який за сумісництвом є завзятим любителем мотоциклів. Як зазначив у своєму інтерв'ю глава відділу з маркетингу Ральф Родепетер, саме такий сплав професіоналізму та ентузіазму дозволить BMW Motorrad створити воістину унікальний продукт, який обов'язково залишить свій відбиток в історії коміксів.

У центрі оповідання «Вершників бурі» виявляється група неординарних мотоциклістів, які борються зі злом і підтримують справедливість: дівчина-поліцейський на ім'я умочування (прототипом якої послужила відома тату-модель умочування Терор), її річний вовк, а також гонщиця Єва і ексцентричний вуличний художник Ніки аніме. У коміксі також присутні загадкові Чорні вершники, прототипами яких послужили реальні гонщики-мотоциклісти і байкери.

Робота над коміксом «Вершники бурі» стала особливою як для представників BMW Motorrad, так і для художників з Panini Verlags, які в своїх інтерв'ю повідомили, що робота над історією безстрашних мотоциклістів приносить їм величезне задоволення. Для рекламної кампанії був спеціально наданий ексклюзивний арт-байк BMW G 310 R, який був представлений на презентації «Вершників бурі» в Штутгарті і викликав чималий ажіотаж серед відвідувачів фестивалю.

Особливо надихнувся проектом Ріккардо Бурчіеллі, для якого робота над «Вершниками бурі» стала симбіозом двох його головних захоплень - коміксів і мотоциклів. Художник неодноразово згадував, що на сторінках коміксу він намагається передати ті почуття і емоції, що виникають у нього під час керування мотоциклом. Тому можна не сумніватися, що історія байкерів-супергероїв буде з першої до останньої сторінки пронизана почуттям свободи і неймовірних пригод, які так знайомі будь-якому мотоциклістові.

Як повідомляють розробники, «Вершники бурі» вийдуть обмеженим тиражем, тому колекціонерам і мотолюбителям по всьому світу доведеться як слід попотіти, щоб роздобути коштовний екземпляр. Залишається тільки сподіватися, що такі «гик-байкери» знайдуться і в Україні!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.