loader
Меню

BMW R18

Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW R 18.

ВІДЧУТТЯ СВОБОДИ.

Новий R 18 – це зосередження нашої вікової історії. Величезний опозитний двигун, відкритий карданний вал, схожий на краплю бак і чорний колір з подвійними білими цировками. Цей круїзер – серце компанії BMW.

ДИЗАЙН R 18

Стиль має значення

Класичний вид, класичний звук і неймовірні враження від водіння: BMW R 18 вражає всі ваші органи чуття.

R 18 First Edition

R 18

Круїзер, такий, яким він повинен бути

Серце будь-якого мотоцикла – його двигун. А у випадку з круїзером мотор – це ще і ключовий елемент дизайну. Низький і довгий силует з каплевидним відсилає до легендарної моделі BMWR 5 – мотоциклу, який не знав собі рівних в 1930-х. І, звичайно, R 18 пропонує безмежні можливості для кастомізації – від варіантів рулів і крил до розміру коліс.

ВІДЧУЙТЕ ЗВУК НОВОГО R 18

Старт

Ми робимо опозитні двигуни з 1923 року – і ця концепція жодного разу нас не підводила. Тепер прийшов час зустріти найбільший опозитний двигун за всю історію BMW. Цифри говорять самі за себе: робочий об'єм 1802 кубічних сантиметри і крутний момент 158 Ньютон-метрів, причому більше 150 Нм доступно з 2000 до 4000 об/хв. Потужність цього низькообертового монстра також вражає: 91 к.с. Це означає, що ситуація завжди в ваших руках.

1802
куб. см - об'єм
158
Нм, Крутний момент при 3,000 об/хв
690
мм - висота сидіння
290
км, запас ходу

ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ – ВАШ ШЛЯХ

#soulfuel – це наша пристрасть до мотоциклів та їзді на них. Ми – велика родина з єдиними цінностями. А ви з нами?

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.