loader
Меню

Обновленные BMW R nineT Racer и Pure

BMW Motorrad представляє новинки з лінійки Motorrad Heritage, а саме - олдскульний гонщик R nineT Racer і класичний R nineT Pure. Нові мотоцикли відрізняються ностальгічним ретро-дизайном і досить значними характеристиками.

Мотоцикли стали своєрідним продовженням успіху моделі R nineT, яка вийшла на ринок на хвилі популяризації мотоциклів 60-70 років.

Обидві моделі сконструйовані із застосуванням композитної полегшеної рами із сталевих труб. Геометрія мотоциклів повністю відображає їх спортивний характер, який виражається в їх обтічних формах і прекрасної керованості.

Обидва мотоцикли мають телескопічну вилку, яка грає роль передньої підвіски, тоді як заднє колесо подрессорівается центральним моноамортизатором укупі з системою BMW Paralever. Колеса мотоциклів оснащені пятіспіцевие Легкосплавні конструкції. Гальма оснащені системою АВС і гальмівними супортами плаваючого типу. Така гальмівна система забезпечує плавне і впевнене гальмування.

R nineT Racer і R nineT Pure оснащені класичними 2-х циліндровими оппозітнимі двигунами, які вже майже сторіччя є «візитною карткою мотоциклів BMW Motorrad. Форма опозитного двигуна навіває ностальгію, а потужний і автентичний вихлоп захоплює дух. Образ олдскульного мотоцикла доповнюється вихлопною трубою з нержавіючої сталі, виконаної в класичній для родстерів і кафе-рейсеров формі.

Обидва мотоцикли мають двигуни потужністю 110 к.с. при моменті, що крутить до 116 Нм. Особливістю двигунів, розміщених в нових мотоциклах, є відповідність стандарту Євро-4, що відповідає за викид в атмосферу шкідливих речовин.

Обидві новинки мають широкий комплект аксесуарів і можливостей для індивідуалізації, які будуть доступні всім покупцям.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.