loader
Меню

BMW Motorrad R 5 Hommage — возвращение легенды

Легендарний мотоцикл BMW R5 був випущений в 1936 році і миттєво став справжнім хітом мотоциклетного ринку. У ньому були реалізовані самі новаторські і сміливі технології і рішення, що дозволило створити унікальний на той час мотоцикл. R5 надав колосальний вплив на всю індустрію, не тільки в плані технологій, але і в плані дизайну - багато хто вважає його одним з найкрасивіших мотоциклів в історії. Саме на честь ювілею випуску цієї моделі BMW Motorrad вирішує випустити R 5 Hommage в данину пам'яті цій «чуду техніки». Це зрозуміло з назви - hommage перекладається як «повагу».

Прем'єра R 5 Hommage відбулася на мотоциклетному фестивалі Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2016 і відразу ж викликала чималий ажіотаж. Провідні експерти та дизайнери індустрії відзначили неймовірне поєднання класичного дизайну і найсучасніших технологій, які переховуються під корпусом вантажного байка. Компанія «Баварія Моторс Моторрад», як один з найбільших дилерів в Україні, не змогла залишитися осторонь від цієї історичної події - ваш чекає наш короткий огляд моделі R 5 Hommage.

Шматочок історії


Прості, лаконічні лінії R 5 Hommage практично повністю повторюють оригінал, проте мають невеликі кастомниє доповнення.

R 5 Hommage має в своїй основі оригінальний двигун від R5. Наданий інженерам BMW Motorrad ентузіастом на ім'я Себастьян Гуч, він піддався реставрації, а також великій кількості змін і модернізацій - наприклад, виконаний на замовлення приводний нагнітач, що значно збільшує потужність оригінального опозитного двигуна з початкових 24 к.с. А спеціальна вихлопна система дозволить по-справжньому насолодитися його характерним звуком.

Інша частина мотоцикла є шедевр ручної роботи, авторство якої належить знаменитим кастомайзеров братам Норен. Їм вдалося на всі 100% передати дух мотоцикла і зберегти його технічні характеристики - такі як полегшена аеродинамічна рама.

Лаконічна елегантність


Навіть недосвідчений в тематиці мотоциклів людина напевно замилується цим дивним кастомом. Краплеподібні бензобак і рама були зроблені трохи більше обтічними в данину сучасним тенденціям. Для того, щоб зробити дизайн мотоцикла ще більш впевненим і брутальним, творці злегка збільшили кут нахилу керма. Властива моделям R 5 передня телескопічна вилка була процитована в сучасній інтерпретації.

Звичайно ж, це не перша модель, що представляє собою суміш винтажа і високих технологій, однак BMW Motorrad R 5 Hommage підкорює своєю лаконічною і елегантною красою з першого погляду.

Цю модель навряд чи чекає масове виробництво, проте можна бути впевненими, що мотолюбителів-кастомайзери по всьому світу вже підхопили «нову хвилю» від BMW Motorrad.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.