loader
Меню

BMW M 1000 RR

Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

THE BMW M 1000 RR

НАРОДЖЕНИЙ НА ТРЕКУ

Ваша тяга до перемоги - ваш двигун. Ваш ентузіазм задає мета. Прагнення до нових досягнень кожну мілісекунду. Це і є справжній спортивний дух. Найвища потужність, високотехнологічні матеріали, бездоганна якість і продуманість найдрібніших деталей: M 1000 RR - перша модель BMW Motorrad в серії M. Ще більше потужності, суха маса менше 170 кг і надсучасні технології, які прийшли безпосередньо зі світу гонок. Девіз #NeverStopChallenging - це не просто красивий слоган. Це наше життя.

ОПІР НЕМОЖЛИВИЙ

ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ХАРАКТЕРИСТИК

«
Парадокс швидкості: всі женуться за часом, хоча сенс полягає в тому, щоб насолоджуватися кожною секундою.
Том Сайкс (Tom Sykes), пілот команди BMW Motorrad в чемпіонаті світу з супербайку WorldSBK
»

СПРАВЖНІЙ ГОНЩИК

306
км / год - максимальна швидкість
212
к.с. (156 кВт) при 14 500 об/хв
315
км/год, максимальна швидкість (хв.) для гоночної траси
3.1
с - прискорення від 0 до 100 км / год
Чотирициліндровий чотиритактний рядний двигун з рідинно-масляним охолодженням

Тяга до перемоги

Двигун M 1000 RR розроблений для спорту і при цьому відмінно підходить і для їзди по дорогах загального користування. У порівнянні з моделлю S 1000 RR він має більший крутний момент в середньому діапазоні оборотів, а максимальна частота обертання збільшилася на 500 об/хв до 15 100 об/хв. Титанові шатуни важать менше, штовхачі клапанів вже на 1,5 мм, впускний колектор укорочений для поліпшеного сумішоутворення. Крім того, ми використовували ковані поршні з 2 маслозйомними кільцями, а головка блоку циліндрів отримала нову геометрію каналів і більш жорстку конструкцію. Підсумок: ще більше потужності та зменшена інерція маси. Для скорочення передавального відношення на зірочці ланцюгової передачі доданий додатковий зубець, а сам приводний ланцюг і колісна база подовжені. Багатодискове зчеплення працює без самопосилення - для ідеального миттєвого старту.

ДВИГУН – СЕРЦЕ МОТОЦИКЛА

Старт

ГОТОВИЙ ДО ВСЬОГО – КРІМ КОМПРОМІСІВ

Максимум притискної сили: канарди M Winglets

Притискна сила грає вирішальну роль в перемозі. Карбонові канарди M Winglets створюють притискаюче зусилля 16,3 кг. У комбінації з високим вітровим склом ви зможете досягти набагато більшої швидкості - перед поворотом, в віражі і при прискоренні. Крім того, додаткова притискна сила на передньому колесі значно покращує контакт з дорогою і знижує навантаження на систему динамічного регулювання тяги. А їзду на задньому колесі можна залишити для фінішній прямій.

Інтуїтивна, чітка і миттєва - такою повинна бути відповідна реакція

Тільки те, що ви відчуваєте, рухає вас вперед. Ходова частина і геометрія шасі M 1000 RR створені для гоночної траси. Динамічні якості, гальмівні характеристики і мінімальний момент інерції покращують керованість. Завдяки довгій колісній базі M 1000 RR набагато стійкіше на великій швидкості.

Безкомпромісне прискорення – тільки навпаки

Ми створили найкращі гальмівні супорти на ринку. Причому поряд зі стандартними дисками також доступні опціональні спортивні, розраховані на тривалу їзду по гоночній трасі. Разом з системою RACE ABS і оптимальною ергономікою новий M 1000 RR забезпечує еталонне уповільнення.

Два виконання, одна мета

Кожен мотоцикл M 1000 RR символізує абсолютну тягу до швидкості. Крім базового виконання, пропонується також версія M Competition - в ній мотоцикл доповнюється такими привабливими опціями, як фрезеровані деталі M і карбонові деталі M, які підкреслюють його спортивний стиль.

M 1000 RR в кольорах M Motorsport

M 1000 RR народжений на треку, і яскраве забарвлення в кольорах M Motorsport лише підкреслює це.

M RR з пакетом M Competition

Крім привабливих карбонових і фрезерованих елементів, комплектація M Competition включає в себе телеметрію M GPS Laptrigger.

Готовий до перегонів

Чи можна поліпшити досконалість? Вирішуйте самі: M 1000 RR доступний в базовій версії та в опціональном виконанні Competition. Крім того, для індивідуальної комплектації M 1000 RR доступний широкий асортимент деталей M Performance Parts. Вони встановлюються легко і швидко, завдяки чому з вуличної версії M RR можна в лічені хвилини зробити гоночний мотоцикл. І тут є можливості для поліпшення: M 1000 RR з деталями M Performance Parts ідеальний для гоночної траси.

ЕКІПІРУВАННЯ ДЛЯ ТРЕКУ

Комбінезон ProRace

Гоночний комбінезон ProRace забезпечує максимальну свободу рухів і безпеку на треку.

Шолом Race

Карбоновий шолом Race оснащений великим візором для поліпшення огляду і має оптимізовану аеродинаміку для їзди на спортивному мотоциклі.

Рукавички ProRace

Рукавички ProRace забезпечують оптимальний захист та ідеальний зворотний зв'язок.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.