loader
Меню

BMW Motorrad — сделай шаг в будущее!

BMW Motorrad вже багато років є визнаним новатором на моторинку, активно впроваджують найсучасніші технології для підвищення комфорту і безпеки. З 6 по 9 січня в Мюнхені відбулася виставка Consumer Electronics Show, на якій компанія BMW Motorrad представила революційні новинки, які в буквальному сенсі змінили сучасне поняття про безпечну їзду. Що ж це за новинки, і що в них такого особливого?

Основою безпечної їзди в нічний час доби завжди було хороше освітлення - необхідність бачити інших учасників руху, і бути видимим самому.

Система лазерного освітлення сама по собі не є новинкою - подібні системи вже відносно давно застосовуються в різних транспортних засобах, і не тільки. Як це працює? Лазерний промінь за допомогою дзеркал фокусується на пластині з покриттям з жовтого фосфору, який випромінює потужний, чистий білий світ. Однак система, представлена ​​в Мюнхені використовує технологію так званого «білого лазера», винайдену тільки в кінці 2014 року. Принцип «білого лазера» дуже простий - він був отриманий шляхом з'єднання променів червоного, зеленого і синього лазера, за рахунок чого була значно збільшена його потужність при зниженні енергоспоживання. Ця система має ще один значний плюс - ваші фари не будуть засліплювати водіїв, які їдуть по зустрічній смузі! Фари, що використовують білий лазер, будуть дуже актуальні для українських доріг, які часто грішать нестачею освітлення і різними дефектами дорожнього покриття.

   

Також на виставці була представлена ​​концептуальна модель шолома з Head-Up дисплеєм, який дозволяє досягти абсолютного контролю над дорогою! Шолом оснащується камерами, які значно підвищують кут огляду і замінюють дзеркало заднього виду - тепер ніщо не вислизне від вашої уваги! Також на дисплей виводиться інформація про стан мотоцикла: тиску шин, рівні палива і масла, швидкості і обраної передачі. Камери шолома розпізнають дорожні знаки і попереджають водія про швидкісні обмеження і особливості дороги. Використовуючи дисплей, ви можете не відволікатися на приладову панель і повністю зосередиться на управлінні мотоциклом, що може бути дуже важливим на складних ділянках дороги і їзді на великій швидкості. Шолом також оснащений навігатором, гучномовцем, міні-комп'ютером і може виконувати функцію відеореєстратора. При такій великій кількості функцій, інтерфейс шолома є дуже простим, і не навантажує користувача зайвою інформацією - ви завжди будете бачити тільки те, що необхідно вам в даний момент!

Протягом наступних кількох років BMW Motorrad планує ввести ці технології в серійне виробництво, а це значить, що вже дуже скоро мотоциклісти по всьому світу, в тому числі, і в Україні, зможуть перейти на зовсім інший рівень комфорту та безпеки! Баварія Моторс Motorrad завжди стежить за тим, щоб мотолюбителів Харкова мали в своєму розпорядженні найостанніші новинки від BMW Motorrad - слідкуйте за оновленнями на сайті!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.