loader
Меню

BMW Motorrad International GS Trophy 2022 відбудеться у Албанії!

BMW Motorrad International GS Trophy 2022 відбудеться у Албанії!

Для цього неймовірного змагання буде відібрано 22 національні команди та, вперше, 6 жіночих команд!

Для GS Trophy різноманітні покриття, рельєф є одним із головних факторів визначення майстерності райдерів та захвату від off-road пригод.
У цьому плані Албанія дійсно може вразити та дозволити кидати виклики навичкам, техніці райдерів та безмежному потенціалу мотоциклів BMW GS. 

“Досліджуйте неочікуване” - це слоган GS Trophy, що відбудеться у Албанії. Ця країна достатньо недооцінена і вона впевнено може вразити навіть досвідченого мандрівника. Для туристів, в тому числі, мото туристів, лінії горизонту, дивовижна природа, захоплюючі пейзажі, можливість випробовувати себе на гірських серпантинах, лісних грунтових дорогах та бездоріжжі - є найбільшою мотивацію збиратися у подорож та планувати нову пригоду.

Тож, чим може вразити Албанія?

Іонічне та Адріатичне море з береговою лінією, що затамовує подих; середземноморський приємний клімат, руїни замків та фортеці, маленькі містечка з таємничою атмосферою, звивисті дороги, ґрунтові доріжки. Більша частина країни зайнята горами та лісовими районами, а ми знаємо, що кожна хвиля дороги - ще більше драйву!

А ще багаточисленні великі та маленькі озера, річки з унікальною флорою та фауною!


Make Life a Ride!
Ваша команда BMW Motorrad Харків,
Харків, вул. Латишева, 4
Телефон: +380508397773

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.