loader
Меню

Колекція культурної спадщини компанії «BMW Motorrad» 2020 року.

Колекція культурної спадщини

компанії «BMW Motorrad» 2020 року

Компанія «BMW Motorrad» розширює свою діяльність в сегменті культурної спадщини і вперше випускає на ринок власну колекцію під назвою «Ride & Style». Колекція культурної спадщини компанії «BMW Motorrad» 2020 року включає широкий асортимент новинок, від шкіряних курток до джинсових нарядів, а також рукавички для мотоциклістів і фірмові черевики.

Натхненна вічною класикою і традиційними елементами BMW Motorrad, нова колекція культурної спадщини поєднує в собі традиційний стиль і найкраще з того, що можна почерпнути з сучасної та автентичного одягу, яку мотоциклісти носять у повсякденному житті. Всі матеріали, і тканини міцні і довговічні і відповідають найвищим стандартам безпеки і функціональності.

1/1

Знаменитий колірної комерційний дизайн ранніх всесвітньо відомих мотоциклів - помітні чорні металеві деталі, прикрашені тонкими білими декоративними лініями, так званими TwinStripes - відображений у всій колекції. Оригінальна фірмове оформлення і металева емблема BMW також впроваджені в дизайн. Деталі мідного кольору і візуальні штрихи, відображені в цих предметах одягу, нагадують матеріали, використовувані в класичних мотоциклах BMW. Нова колекція звеличує історію BMW Motorrad і її невщухаючу пристрасть до мотоспорту.

Історія компанії «BMW Motorrad» бере свій початок з 1923 року. Першим мотоциклом BMW, запущеним у виробництво, був R32. Як і слід було очікувати, він був оснащений двигуном повітряного охолодження з двома горизонтально розташованими протилежними циліндрами. У 1978 році компанія «BMW Motorrad» була першовідкривачем абсолютно новій галузі, ставши одним з перших в світі виробників серійної продукції, який представив власну лінійку обладнання для гонщиків.

Сегмент культурної спадщини був утворений з виходом на ринок мотоцикла BMW R nineT в 2014 році і з тих пір став одним з найважливіших сегментів марки BMW Motorrad. У майбутньому році сегмент буде розширюватися в абсолютно нові виміри. BMW Motorrad оголосила про запуск серійного виробництва мотоциклів в другій половині 2020 року, що ознаменує її вихід в сегмент випуску круизеров.

Колекція культурної спадщини компанії «BMW Motorrad» буде доступна з січня 2020 року. На додаток до цієї колекції компанією «BMW Motorrad» будуть представлені всі інші нові продукти та обладнання для гонщиків, і відбудеться це за традицією на автомобільній виставці EICMA 2019 Мілані.

Завантажити каталог

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.