loader
Меню

BMW HP4 RACE — долгожданное обновление

BMW Motorrad представляє новий гоночний байк - BMW HP4 RACE. Цей мотоцикл, випущений обмеженим тиражем, зробив справжню революцію в світі мотоциклів. Кожен з 750-ти BMW HP4 RACE має раму, цілком зроблену з карбону. Вага рами складає всього 7.8 кг. Ця унікальна технологія знаходиться в стадії запуску в серійне виробництво, тому вже зовсім скоро вона буде доступна широкому колу споживачів.

Однак на цьому особливості BMW HP4 RACE не закінчуються. Колеса мотоцикла виконані з вуглеволокна. Це дозволяє зробити їх на 30% легше кованих дисків, не втративши при цьому в жорсткості і міцності. Високотехнологічна рама і колеса скорочують загальна вага BMW HP4 RACE всього до 171 кг.

Гоночний двигун потужністю 215 к.с при 13900 об / хв забезпечує новинці відповідність регламентам чемпіонатів Endurance World Championship і Superbike World Championships. Двигун доповнюється 6-ти ступінчастою коробкою передач, яка дозволяє досягти дійсно високих результатів на гоночному треку.

BMW HP4 RACE оснащується найсучаснішою на сьогоднішній день демпфирующей і гальмівною системою. На мотоциклі задіяні елементи, які успішно експлуатуються на байках Superbike World Championships - вилка FGR 300 і моноамортизатор від Öhlins TTX 36 GP. Модель доповнюється легкосплавними маятником.

Два моноблочних супорта Brembo GP4 PR в поєднанні зі сталевими Т-образними гальмівними дисками, забезпечує BMW HP4 RACE ідеальні гальмівні характеристики навіть в самих непередбачуваних умовах.

Крім інноваційних конструктивних особливостей, BMW HP4 RACE оснащений новітньою електронною начинкою. Бортове обладнання включає в себе систему допомоги водієві, 2D-логгер, систему контролю тяги DTC, системою гальмування двигуном EBR і систему Віллі.

Такий мотоцикл просто не може обійтися без ексклюзивного дизайну, який забезпечується карбоновим обвісом, алюмінієвим баком, гоночним сидінням і звичайно ж, фірмова забарвлення BMW HP Motorsport.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.