loader
Меню

Екіпірування BMW Motorrad 2021

Екіпірування BMW Motorrad 2021

Для сезону-2021 були представлені продумані, зручні та стильні новинки екіпірування BMW Motorrad. Екіпірування BMW Motorrad поєднує функціональність, сучасний стиль і високу якість виготовлення.

GS Carbon Evo – преміальний шолом, оснащений новітньою системою безпеки MIPS (MIPS – абревіатура системи захисту від різноспрямованого удару), що знижує ризик пошкодження мозку при ковзних ударах об асфальт. Оболонка шолома виготовлена ​​з карбону, вона відрізняється міцністю і малою вагою. Її вивірена аеродинамічна форма забезпечує не тільки низький опір повітряному потоку, а й невисокий рівень аеродинамічних шумів. Іншими відмітними особливостями будуть ефективна вентиляція і ультракомфортний гіпоалергенний матеріал підкладки.

Був розширений асортимент костюмів. Pace Dry Adventure являє собою вітро- і водонепроникний ендуро-костюм, зроблений за технологією Z-Line з застосуванням мембрани BMW Climate Membrane. Костюм Rallye Pro оснащений новою вентиляційною системою і забезпечує чудову продувність при високих температурах. Популярний з 2017 року костюм AirFlow також оновлений в сезоні-2021: він виготовляється з міцного абразійно-стійкого матеріалу Schoeller-Dynatec і оснащений захисними вставками NP2.

SummerXcursion розширює асортимент літніх речей. Це стильна коротка куртка, що продувається підійде як чоловікам, так і жінкам. Новинка City Summer Jacket – літня подовжена мотоциклетна куртка з капюшоном.

Взуттєва новинка BMW Motorrad – їздові кросівки KnitLite Sneaker. На даний момент це єдине взуття, виготовлене за технологією об'ємної в'язки 3D-Knit і яке отримало сертифікат відповідності першого рівня європейського стандарту безпеки 1621-1.

Мотоциклістам, які цінують класичний стиль, сподобаються нові моделі в колекції Heritage. Стильний ретродизайн в шоломі Bowler Gunmetal поєднується з високими захисними властивостями. Ще однією яскравою новинкою буде куртка Machinist, виготовлена ​​з вощеної бавовни. Вона поєднує повітропроникність з гідрофобними властивостями, що робить її придатною для повсякденного застосування. Високотехнологічні тонкі захисні вставки NP-Flex на плечах і ліктях не псують її цивільний вигляд, забезпечуючи при цьому високий рівень захисту.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.