loader
Меню

Новый F 800 R и F 800 GT

BMW Motorrad презентував свої сучасні оновлені концепти F 800 R і його туристичну версію F 800 GT, які, безумовно, виділяються з усієї виробленої лінії в категорії мотоциклів середньої потужності. Двоциліндрові мотоцикли BMW Motorrad завжди були універсальним засобом пересування, з легкістю долаючи щільний міський трафік, побиті і звивисті заміські дороги, надаючи найшвидшого пересування з максимальною маневреністю навіть спільно з багажем або пасажиром. Концепції мотоциклів F-серії ідеально підходять під цей опис, будучи ідеальним універсальним рішенням для любителів двоколісної техніки.

Повне дотримання встановлених стандартів Євро-4, електронна ручка газу для максимально точного управління і оснащення новими режимами для водіїв.


Два нові концепти все також оснащені передовим рядним двигуном з двома циліндрами, системою водяного охолодження, робочим об'ємом в 798 см³ і максимальним обертовим моментом. Гранична потужність склала 90 л.с. / 66 кВт при 8000 об / хв, що є високими показниками в своїй серії. Особливістю мотоцикла F 800 R є класичний для даної техніки вбудований ланцюговий привід, в той час як версія F 800 GT має максимальної ергономічністю при самих незначних трудових витратах на обслуговування з встановленої ремінною передачею.

Все обладнання на даних концептах повністю відповідає всім встановленим нормам еко-стандарту Євро-4, виділяючись серед попередніх моделей своїм характерним нержавіючим глушником в абсолютно витонченому оформленні. В процесі удосконалення зовнішнього дизайну був також оновлений спортивний карбоновий глушник HP, який входить в список комплектуючих аксесуарів BMW Motorrad, що розробляються і поставляються компанією Akrapovič.

Ручка газу з електронним обладнанням тепер здатна миттєво передавати всі команди водія в систему управління двигуна, активуючи дросельні заслінки. Завдяки такому обладнанню вдалося досягти необхідну точність в дозуванні газу і зменшити час відгуку машини під час пересування. Встановлена ​​система безпосередньо вплинула на активування стандартних режимів пересування «Rain» і «Road», розроблені для безпеки поїздок по вологій або сухій поверхні. В якості додаткової заводської комплектації стане також доступний третій режим «Dynamic», що дозволяє водієві зосередитися на спортивному та швидкому пересуванні.

Панель, що постачає необхідною інформацією.


Приладові панелі, які встановлені на нових концептах F 800 R і F 800 GT, обладнані многофункіцональним дисплеєм і аналоговими спідометром і тахометром. Щоб максимально відповідати всім позначеним еко-стандартам Євро-4 на всіх моделях 2017 року встановлений асистуючий індикатор, який буде безпосередньо повідомляти про пошкоджених або вийшли з ладу компонентів двигуна. Зовнішньому оформленню шкал надали витончений дизайн, а розміри дисплеї були збільшені для того, щоб, незважаючи на погодні умови, водій міг з легкістю дізнатися необхідні показники.

Чудове кольорове оформлення - акцент на характері моделей.


Три новітніх колірних оформлення надають дизайну F 800 R і F 800 GT ще більш оригінальні риси. Blackstorm металік - це забарвлення, який передає всю мужність концепту F 800 R, а відтінок Racing Red підкреслює його спортивний і потужний характер. Поєднання Lightwhite / Lupine Blue металік / Racing Red - це фірмова комбінація BMW Motorsport, яка більш точно передає динамічні амбіції F 800 R. Доступна опціональна послуга, яка дозволяє пофарбувати ваш мотоцикл і колісні диски в кольори BMW Motorsport.

 

Забарвлення Lightwhite здатний надати байку F 800 GT атлетичні і динамічні риси спортивного мотоцикла, а матове оформлення металік Gravity Blue робить акцент на його неповторною потужність і силу. Доданню необхідного вигляду витонченого і витонченого концепту сприяє чорний металік Blackstorm, гармонируя з декоративними елементами поверхні бічних обтічників. Туристична версія укомплектована захисним вітровим склом з позначенням даної моделі.

Збільшений вибір набору додаткового обладнання та автентичних аксесуарів.


Концепти новеньких мотоциклів надають унікальну можливість для адаптивної кастомізації вашої моделі, слідуючи своїм особистим уподобанням за рахунок автентичних аксесуарів з каталогу BMW Motorrad. Наприклад, в якості додаткової заводської опції доступний покращений вищий кермо, що дозволяє розслабити вашу посадку під час пересування.

Слідкуйте за новими новинками в світі мотоспорту разом з офіційним харківським дилером BMW.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.