loader
Меню

BMW Motorrad Concept Link: революция мобильности

Відвідувачі конкурсу Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2017 зможуть першими побачити новинку від BMW Motorrad - новий концепт-байк BMW Motorrad Concept Link. За задумом розробників, новинка повинна втілити в собі останні тенденції і ідеї в області еко-транспорту.

Ідея BMW Motorrad Concept Link була натхненна роботою над байком BMW Motorrad Vision Next 100, однак цей байк повинен бути сумісний з сучасними цифровими вимогами, які пред'являються до двоколісного транспорту.

BMW Motorrad Concept Link

За словами Едгара Хейнріха, глави відділу дизайну, новий мотоцикл повинен стати новим втіленням міської мобільності. Це буде не тільки високотехнологічне транспортний засіб, але і засіб для комунікації. Таким чином, BMW Motorrad Concept Link враховує всі потреби сучасного водія.

Футуристичний характер концепт-байка повністю втілився в його дизайні. За заявами дизайнерів, при створенні нового мотоцикла вони намагалися не експлуатувати вже існуючі ідеї, але тільки взяти за основу сучасну міську реальність. Функціональні особливості електричного мотоцикла дозволили створити образ, що запам'ятовується транспорту майбутнього.

BMW Motorrad Concept Link

Тонкі контури фар підкреслюють сучасний вигляд передньої частини мотоцикла, а низький і довгастий корпус створює характерний силует. Зовнішність мотоцикла завершується контрастними бічними панелями на темній центральній частині і цільними кришками колісних дисків.

Що стосується функціональності, то тут новому байку немає рівних - його дизайн ідеально підходить для їзди в міських умовах і дуже простий в освоєнні. Цікавою особливістю концепту є наявність заднього ходу, яке значно полегшує парковку.

BMW Motorrad Concept Link

Сидіння може легко регулюватися, за кілька секунд перетворюючи мотоцикл з одномісного в двомісний і навпаки. Модель оснащена містким багажником, який без праці вмістить всі речі водія.

Однак головною особливістю BMW Motorrad Concept Link є здатність ідеально підлаштовуватися під умови їзди і стиль водіння водія. Розумна система мотоцикла не тільки надає водієві нові можливості для управління, а й повністю змінює уявлення про їзді на мотоциклі. Наприклад, мотоцикл може підібрати відповідний музичний трек виходячи з маршруту.

BMW Motorrad Concept Link

На зміну класичної аналогової панелі на мотоциклі з'явиться цифрова. Швидкість і інші дані, необхідні для управління будуть проектуватися прямо в поле зору водія. На кермі розташовуються настроюються сенсорні кнопки, які миттєво відкривають доступ до всіх додаткових функцій.

Інтелектуальна начинка байка дозволяє домогтися неймовірного комфорту і безпеки при водінні. Ці якості в поєднанні зі стильним і практичним дизайном роблять цей концепт справжньою революцією в міській мобільності.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.