loader
Меню

Гармиш-Партенкирхен принимает 17-й BMW Motorrad Days

7 липня околиці тихого німецького містечка Гарміш-Партенкірхен знову оголосив ревом морів, музикою і сміхом - в місто повертається щорічний фестиваль BMW Motorrad Days. 17-й за рахунком, цей фестиваль буде проходити біля підніжжя гори Хаусберг і триватиме з 7 по 9 липня.

 

17-й BMW Motorrad Days

BMW Motorrad Days - це зустріч шанувальників BMW Motorrad, яка супроводжується заїздами на мотоциклах по мальовничих околицях Гарміш-Партенкірхен, захоплюючими шоу і вечірками. Жива музика, красива природа і колоритна баварська культура перетворюють цей фестиваль на справжнє свято, якого з нетерпінням чекають усі шанувальники BMW Motorrad. У програму фестивалю входять шоу каскадерів, тест-драйви, заїзди на мотоциклах і велосипедах, а також концерти і вечірки. Тільки тут ви зможете побачити найкращі новинки від BMW Motorrad і обговорити з торговим представником їх комплектацію для покупки.

 

17-й BMW Motorrad Days

Якщо вам не вдасться забронювати номер в готелі - не біда. Учасники фестивалю можуть розміститься в комфортному наметовому містечку, для розміщення в якому потрібно всього лише заповнити онлайн-анкету.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.