loader
Меню

П'ЯТЬ РЕЧЕЙ, ЯКІ ВАРТО СПРОБУВАТИ З BMW C 400 X ПРЯМО ЗАРАЗ

За міською метушнею ми не завжди бачимо красу міста, а за нескінченними пробками не встигаємо побувати у всіх місцях, в які давно хотіли потрапити. BMW C 400 X створений не тільки для того, щоб ви встигли на всі зустрічі і отримували задоволення за кермом. Новітній скутер від BMW здатний перевернути ваш звичний спосіб життя, і ось чому.

Паркуватися у двері

Навіть на самій щільній парковці для компактного скутера BMW C 400 X завжди знайдеться місце! Компактний скутер пролізе де завгодно, а завдяки невеликій масі впоратися з ним зможе водій будь-якого рівня.

Досліджувати місто

Вам більше не треба стежити за завантаженням доріг: ви завжди потрапите в будь-яке місце за лічені хвилини. Захотілося прогулятися по парку? У C 400 X поміщається два шолома, тому їх не доведеться брати з собою. А опціональний центральний кофр зробить скутер ще практичніше – на C 400 X ви навіть зможете відправитися за покупками.

Бути онлайн

Велика приладова панель Connectivity з 6,5-дюймовим кольоровим дисплеєм і зручним мультіконтролером дозволяє вам користуватися навігацією, вибирати улюблену музику і дзвонити друзям, не відриваючи рук від керма. Ще ніколи управляти мультимедіа не було так просто.

Не звертати увагу на негоду

Не хочете промокнути під час дощу? Завдяки ефективному захисту від негоди ви можете не звертати увагу на невеликі опади. Опціональна накидка і водонепроникне екіпірування BMW Motorrad дозволить вам залишитися сухим навіть у зливу. Система АБС і сучасна система курсової стійкості зробить поїздки під дощем максимально безпечними, а світлодіодна фара, що входить в стандартну комплектацію  ідеально висвітлює дорогу вночі і відмінно помітна для інших водіїв.

Перевернути свої уявлення про скутери

Скутер – це просто транспортний засіб для тих, кому набридли пробки? Це твердження справедливе для чого завгодно, але тільки не для BMW C 400 X. Його одноциліндровий двигун розвиває 34 к.с., але вам здасться, що в ньому набагато більше потужності. Він жваво заходить в повороти і відмінно сповільнюється. Він дуже маневрений. Так, їм дійсно весело управляти – і ви просто зобов'язані це спробувати!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.