loader
Меню

The House of Machines — пространство от BMW Motorrad

Ось уже багато років компанія BMW Motorrad несе в світ свою незмінну філософію під гаслом «Make Life a Ride», який означає перетворення мотоцикла з простого захоплення в образ життя. Це дозволяє їй щорічно об'єднувати тисячі любителів залізних коней на тематичних фестивалях типу Pure & Crafted або BMW Motorrad Days.

The House of Machines

29 листопада в Лос-Анджелесі з'явився новий простір, яке покликане об'єднати всіх шанувальників мотоциклів і дозволити кожному відчути, що вдає із себе життя в стилі BMW Motorrad. Воно отримало назву The House of Machines і являє собою справжню гармонію людини і машини. Дрю Мадаскі, стратегічний директор The House of Machines, заявив, що новий простір має об'єднати людей, які люблять стиль життя мотоциклістів, а також цінують прагнення до досконалості і перфекціонізм.

The House of Machines збирає в одній будівлі зону кастомайзинга, майстерню, магазин одягу, а також відмінну каву, крафтового пиво, смачну кухню і живу музику, - одним словом, все, що так чи інакше пов'язане з культурою двоколісного транспорту. Всі ці напрямки пропонують відвідувачам лише найкраще, завдяки хорошим партнерам і багатому досвіду в організації подібних проектів. Крім того, всі бажаючі зможуть помилуватися раритетними мотоциклами, які роблять простір неймовірно атмосферних.

The House of Machines

Загальна концепція The House of Machines прекрасно доповнюється брендом одягу «Limits No Longer Apply», який був створений BMW Motorrad спеціально для шанувальників. Лімітовані колекції одягу та аксесуарів будуть доступні в The House of Machines протягом всього наступного року. Вони включають в себе якісний і стильний одяг, а також безліч речей для щоденного використання. Ретельно підібрані матеріали роблять кожен елемент колекції унікальним і неповторним.

 

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.