loader
Меню

BMW R1600C: концепт-байк от Wunderlich

Минуло вже більше десяти років з тих пір, як був випущений останній пауер-круизер R 1200 C. Однак, судячи з значному успіху Ducati з її XDiavel, подібні мотоцикли сьогодні затребувані, як ніколи.

Ательє Wunderlich вирішило реалізувати досить сміливий проект і показати, як на їхню думку має виглядати «продовження» R 1200 C. В результаті вийшов яскравий і оригінальний концепт-байк R 1600 C.

Автором проекту є дизайнер Ніколя Петіт. Він розповів, що черпав натхнення в старому проекті Speed ​​Cruiser. Внісши невеликі пропорційні зміни, він створив концепт-байк R 1600 C.

Назва мотоцикла відображає його силовий агрегат - 1600-кубовий ДВС типу Flat Twin, якого повинно бути достатньо як для круізеровскіх цілей, так і для динамічної їзди.

Передня частина моделі перегукується з R 1200 C, а домінуючою частиною є округла головний фара в стилі ретро.

Вузький і красивий паливний бак плавно перетікає в задню частину мотоцикла, зливаючись з сучасним сидінням. У задньому підрамнику концепту відчувається вплив R nineT - новинка може похвалитися зручним знімним сидінням для пасажира. Для підтримки спини його можна підняти вгору.

Потужність двигуна передається на трансмісійний вал, а гальмування забезпечується трьома гальмівними дисками з супортами Brembo. Подвійний вихлоп плавно продовжує лінії мотоцикла. Багатоспицеві диски прекрасно вписуються в загальну картину і завершують зовнішній вигляд концепт-байка.

Залишається тільки сподіватися, що BMW Motorrad надихнеться концептом і реалізує його найближчим часом.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.