loader
Меню

Ще більше подорожей, ще більше задоволення. Нові R 1250 GS, R 1250 GS ADVENTURE від BMW Motorrad.

Ще більше подорожей, ще більше задоволення.

Нові R 1250 GS, R 1250 GS ADVENTURE від BMW Motorrad.

У 2020 році моделі BMW GS святкують своє 40-річчя. BMW Motorrad з гордістю і натхненням представив нові R 1250 GS та R 1250 GS ADVENTURE. Прагнення до досконалості, інноваційність й дизайнерські нововведення - стали рушійною силою у створенні нових R 1250 GS та R 1250 GS ADVENTURE. Ці мотоцикли є ідеальними компаньйонами для дослідження навіть найвіддаленіших куточків нашої планети. Мотоцикли лінійки GS підкорювали Сахару і арктичні пустелі, дощові джунглі тропічних лісів і безкрайні степи і нагір'я Азії.

Легендарний двоциліндровий опозитний двигун з робочим об'ємом 1254 куб см і потужністю 136 к.с. (100 кВт) забезпечує впевнену тягу і чудову керованість. А завдяки технології зміни фаз газорозподілу BMW ShiftCam, високий крутний момент забезпечений в широкому діапазоні оборотів.

Система динамічного контролю тяги (DTC) з новим режимом їзди "Eco" доступні вже в базовій комплектації. Режим їзди Pro.
Система динамічного контролю тяги забезпечує високий рівень безпеки руху за рахунок кращого зчеплення з дорогою. А новий режим їзди "Eco" дозволяє їздити з максимальною ефективністю.
Нові R 1250 GS та R 1250 GS ADVENTURE можуть бути оснащені режимом їзди Pro. За допомогою попереднього вибору режиму їзди, райдер може швидко вибрати відповідний режим за допомогою кнопки управління на кермі.
Динамічне управління гальмуванням двигуном є новим компонентом в режимі їзди Pro. Він призначений для запобігання нестабільних умов під час руху.

Новий BMW Integral ABS Pro в стандартній комплектації.
BMW Integral ABS Pro - це гальмівна система, яка забезпечує ще більшу безпеку при гальмуванні навіть в похилих положеннях. Розширення концепції режимів їзди призвело до появи більшої кількості нових функцій. Наприклад, вдосконалена адаптація характеристик управління ABS індивідуально до кожного відповідного режиму їзди.

Система допомоги старту в ухил Pro (Hill Start Control Pro, HSC Pro) з розширеним функціоналом.
Асистент старту на ухилі Hill Start Control входить в стандартну комплектацію обох мотоциклів і забезпечує зручну зупинку і зрушення при русі в гору. Hill Start Control Pro виходить за рамки комфортної системи і помітно покращує стартові характеристики в будь-яких умовах.

Нові повністю світлодіодні адаптивні фари, нова функція освітлення, покажчики поворотів з інтегрованою функцією.
Стандартна світлодіодна фара освітлює дорогу відмінно яскравим і чітким світлом. Нова фара з функцією підсвічування повороту йде ще далі. З додатковим обладнанням "Адаптивне освітлення поворотів" дальнє світло стандартної повністю світлодіодної фари повертається по кривій в залежності від положення нахилу мотоцикла. Таким чином, вигини поворотів і віражів висвітлюються майже повністю.
Нові функції освітлення додають ще більшої практичності R 1250 GS та R 1250 GS ADVENTURE. У майбутньому в якості додаткового обладнання будуть доступні функція "Ласкаво просимо", "До побачення" і функція "Йди за мною", втілювані світловим індикатором.

Розетки і роз'єми USB в базовій комплектації. Підігрів сидіння і проставки керма в якості додаткового обладнання.
Нові R 1250 GS та R 1250 GS ADVENTURE вже мають в стандартній комплектації дві різні розетки: автомобільна на 12 В і USB-A з живленням 5 В.
Ще більше комфорту в подорожах при низьких температурах повітря забезпечується підігрівом сидінь водія і пасажира в якості додаткового обладнання. На додаток до різних варіантів сидінь і підніжок водія, висоту керма тепер можна регулювати за допомогою опціональних проставок керма, роблячи його вище на 30 мм.

Яким буде Ваш GS?
Подорожі, бездоріжжя, пригоди і дослідження на мотоциклах з безмежними можливостями в новому привабливому базовому забарвленні, ефектному Triple Black і спортивному Rallye style.
В ознаменування 40-річчя моделей BMW GS нові мотоцикли доступні в стилі "40 Years GS", з відповідним написом на баку, в чорно-жовтому виконанні, натхненні важливою віхою в історії GS: легендарному R 100 GS.

 

Оцінити переваги і випробувати можливості мотоциклів R 1250 GS та R 1250 GS ADVENTURE можна на тест-Райді в BMW Motorrad Харків.

Стати власником нового мотоцикла BMW можна скориставшись привабливими програмами фінансування від Credit Agricole: https://bmw-motorrad.kharkov.ua/ua/kreditovanie

Ваша команда BMW Motorrad Харків,
Вул. Латишева, 4
Тел: +38 (057) 727-61-00

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.