loader
Меню

Катайся на хвилях

Приборкай вітер. Відчуй, як він може змінити напрямок. Як і ти. Життя як гонка.

Перед сходом сонця завжди стає темніше за все. Але мені не потрібне світло, щоб знати, куди я їду. Сіль в повітрі і шум хвиль показують шлях. Тремтячий двигун піді мною – передчуття хвиль, які будуть підніматися переді мною. Я повертаю зап'ясток і від'їджаю на вершині дюни, за кілька годин до того, як більшість людей прокинеться.

ЗЛІТАЙ

Земля зупиняється, і починається вода.

Горизонт починає світитися, поки я наближаюся до нього. Скоро ніч закінчується і починається день. Все має дві сторони. Кожен континент має берег. І у кожного гребеня хвилі є підошва. Я приймаю вулиці і хвилі такими, як вони є. Тепер я відчуваю, як вода підстрибує піді мною і оживає. Я виходжу на гребінь хвилі і ковзаю всередину, поки хвиля не розіб'ється. Тепер є тільки я і вода.

1/1

ВИЇЖДЖАЙ

Я їду в напрямку суші і опиняюся в безчасовому світі на коротку вічність.

Однак я часто займаюся серфінгом - і це завжди як в перший раз, тому що кожен день я заново народжуюсь в воді. Перше світло дня веде в місто, де все пробуджується від сну. Але навіть якщо я не можу займатися серфінгом на суші, я можу взяти з собою це почуття всюди. Я вдягаю шолом і точно знаю: одна поїздка закінчилася, але наступна тільки починається.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.