loader
Меню

Добро пожаловать на BMW Motorrad International GS Trophy Central Asia 2018

GS Trophy відбудеться в Монголії в червні 2018 роки щоб прийняти найбільший виклик. В цьому заході братимуть участь 18 команд, що складаються з 54 гонщиків, в тому числі команди з Австралії, Індії, друга Міжнародна Жіночої команда. Змагання триватимуть 8 днів, буде подолано величезна відстань. Шостий BMW Motorrad International GS Trophy "Central Asia 2018" відбудеться, щоб встановити всі можливі рекорди.

Злетів з траси - вибув зі змагань!


Попередні GS брали участь в конкурсах на різних континентах. Деякі з них були в горах, на великих вулканічних плато, інші - в пустелі. Останній (в 2016 році) привів гонщиків GS в жарку Південно-Східну Азію, в зону дощових лісів. У 2018 році Монголія запропонує більше: гонщики відправляться з гір в пустелю через Монгольскую степ. Масштаб змагання дійсно вражаючий. Це досвід, про який мріють всі гонщики.

Про Монголії


Монголія в три рази більше Німеччини, при цьому чисельність населення всього 3 мільйони чоловік. Менше проживає тільки в Антарктиді. Відстань від Улан-Батора, столиці Монголії, до Мюнхена (батьківщини BMW Motorrad) становить близько 8250 км. На автомобілі доведеться їхати близько трьох тижнів або 13 годин летіти на літаку. На південному кордоні - Китай, на півночі - Сибір (Росія).
Плато знаходиться на висоті близько 1000-1500 м над рівнем моря, тому температурні перепади сильні. На учасників чекають морозні ночі (близько 0 C) і спека 25 C протягом дня. Екстремальність умов додають сильні вітри, пилові бурі.
Монголія - ​​сонячна країна. Але літо - це сезон дощів! Це означає, що гонщики GS повинні бути готові мати справу з різними видами місцевості. Вони будуть подорожувати через гори, каньйони, степ і пустелю. Доведеться боротися зі скелями, гравієм, травою, брудом і піском. Також доведеться долати різні висоти, схили.

 

О Монголии

Про GS Trophy


GS Trophy - це свято BMW GS, який об'єднує елементи відпочинку, пригод і випробувань. Центральна Азія 2018 є шостим за рахунком GS Trophy. Попередні проходили в Таїланді в 2016 році, в Канаді в 2014 році, Чилі, Аргентині в 2012 році, Свазіленді, Мозамбіку в 2010 році і Тунісі в 2008 році.
Подія не гонка, а командне змагання. Учасники буду ночувати в бивуаках. У таборі - особлива атмосфера братства і дружби. Успішна команда поважає своє оточення, з розумінням ставиться до своєї техніки. Захід розпочнеться 1 червня 2018 року, коли учасники прибудуть в штаб-квартиру в Улан-Баторі для брифінгів, райдерів, розподілу мотоциклів, зустрічей зі ЗМІ. Сам конкурс триватиме з 3 по 10 червня.

Слідкуйте за новинами!


BMW Motorrad забезпечить медіа підтримку під час заходу. Деталі якого будуть відомі ближче до початку. Зараз ви можете дізнатися більше про захід та командах на сайті: www.gstrophy.com. Матеріали по мотоциклам BMW і обладнання BMW Motorrad rider ви знайдете в прес-клубі BMW Group на www.press.bmwgroup.com.

Про BMW


З чотирма брендами - BMW, MINI, Rolls-Royce і BMW Motorrad - BMW Group є провідним виробником автомобілів і мотоциклів преміум класу, а також надає фінансові, інші послуги. Виробнича мережа BMW Group включає 31 виробничий і складальний цех в 14 країнах світу. Компанія володіє торговою мережею в більш ніж 140 країнах.
У 2017 році продано понад 2,463,500 легкових автомобілів BMW і більш 164,000 мотоциклів у всьому світі. Сума податків в 2016 фінансовому році склала 9,67 млрд євро при виручці 94,16 млрд євро. Станом на 31 грудня 2016 в BMW працює 124,729 співробітників.
Успіх BMW Group ґрунтується на орієнтації в майбутнє і відповідальних дій. Компанія забезпечила екологічну і соціальну стабільність по всьому ланцюжку, комплексну відповідальність за продукт і збереження ресурсів, в якості невід'ємної частини стратегії.

 

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.