loader
Меню

Новые S 1000 RR, S 1000 R и S 1000 XR

До кінця 2016 року Motorrad підготував сюрприз для любителів мотоциклів BMW. Цілих три оглушливі новинки поповнять модельний ряд - S 1000 RR, S 1000 R і S 1000 XR. Нові моделі можуть похвалитися поліпшеними характеристиками і значним набором аксесуарів.

 

S 1 000 RR - одномісний спортивний мотоцикл, що володіє потужним 4-х циліндровим двигуном об'ємом 999 куб. см. і потужністю 199 к.с. Розширений діапазон оборотів двигуна дозволив зробити поїздки на S 1000 RR більш комфортними. Мотоцикл також отримав поліпшену систему гальмування ABS Pro, яка дає можливість впевнено керувати мотоциклом навіть на слизьких і звивистих ділянках дороги. Аналогічне нововведення торкнулося і S 1000 R, який також отримав таку систему. Спочатку мотоцикл продається в одномісній комплектації - пасажирське сидіння закрито спеціальною накладкою. Однак при бажанні покупець може замовити пасажирський комплект, в який входить сидіння і підніжки.

 

S 1000 R скинув вагу і тепер його маса становить 205 кг. Мотоцикл також отримав вдосконалену систему впуску-випуску. Новий титановий глушник подарував моделі низький і потужний характерний звук вихлопу. Крім цього, S 1000 R отримав квікшіфтер Pro HP, який раніше був доступний тільки на мотоциклах RR і XR. Квікшіфтер дозволить мотоциклістові міняти передачі без зчеплення, забезпечуючи більш рівний і швидкий розгін. Модель також отримала збірну раму, що складається з 4 литих блоків. Нова рама має більш збалансовану і точну геометрію, за рахунок чого досягається відмінна керованість, яка доповнюється керманичами ручками зі зниженим рівнем вібрації.

S 1000 XR грунтовно наростив м'язи, збільшивши потужність на 5 к.с при 11000 об / хв, а також вантажопідйомність на 10 кілограм. Мотоцикл також став більш керованим за рахунок гасителя вібрації на кермі.

Всі нові моделі отримали двигуни, сертифіковані по екологічному стандарту Євро-4, що не поступившись при цьому в потужності своїм попередникам. Нові мотоцикли будуть доступні в комбінаціях кольорів Lupine Blue, Racing Red, Lightwhite, Granite Grey і Blackstorm. Для кожної моделі також буде доступний широкий набір аксесуарів і широкі можливості для кастомізації.

Залишається тільки чекати, коли даний моделі з'являться в Україні - а трапиться це вже дуже скоро. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті Баварія Моторс Motorrad!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.