loader
Меню

Обновленные BMW F 700 GS, F 800 GS and F 800 GS Adventure

У новому модельному році BMW Motorrad можна буде побачити оновлені моделі мотоциклів BMW F 700 GS, F 800 GS і F 800 GS Adventure, які стануть справжнім символом оптимізації функціональних можливостей. Протягом багатьох років мотоцикли GS з серії F втілювали чисте задоволення від їзди на мотоциклі і спортивну динамічність, в поєднанні з високою прохідністю і придатністю для далеких дистанцій. У 2017 модельному році BMW Motorrad візьме кращі якості цих мотоциклів, щоб реалізувати їх в новому поколінні ендуро середнього класу.

F 700 GS

Як і раніше, ендуро F 700 GS буде розрахований насамперед на тих мотоциклістів, які цінують універсальність і не вимагають занадто високих позашляхових характеристик. Його сильними сторонами є низька посадка в поєднанні з ефективним витратою палива і високою потужністю.

 

F 800 GS

У свою чергу, F 800 GS поєднує в собі відмінні позашляхові характеристики і хорошу придатність до довгих дистанцій - унікальне поєднання для мотоциклів цього класу.

Моделі F 800 GS і F 800 GS Adventure розраховані на їзду в найвіддаленіших куточках нашої планети, зберігаючи концепцію туристичних ендуро середнього класу з хорошою прохідністю.

Адаптація двигунів під систему Євро-4 і нова вихлопна труба


Двигуни всіх трьох моделей будуть адаптовані під нові стандарти системи Євро-4, які стануть обов'язковими в Україні з 1 січня 2017 року.

Візуально помітити відмінності можна буде по недавно розробленим наконечника вихлопної труби, виготовленому з нержавіючої сталі. Також в числі аксесуарів з'явиться оригінальний спортивний вихлоп НР Akrapovič.

Електромеханічний контролер дросельної заслінки


Всі моделі отримають електромеханічний контролер дросельної заслінки, оснащений чотирма режимами: «Дорога», «Дощ», «Ендуро» і «Ендуро-Pro» (останні два режими будуть доступні тільки в моделях F 800 GS і F 800 GS Adventure). Це дозволить досягти кращої керованості і великих можливостей для адаптації під індивідуальні переваги гонщика.

Режими «Дощ» і «Дорога» призначені для їзди по вологих і сухих поверхнях, тоді як режими «Ендуро» і «Ендуро-Pro» призначені для інтенсивної позашляхової експлуатації.

Нові циферблати


Мотоцикли отримають оновлений дизайн циферблатів, який буде більш функціональним і буде містити в собі індикатор несправності, який повинен обов'язково встановлюватися на всі мотоцикли відповідно до стандарту Євро-4. Нові кольори і стилі повинні краще передавати інформацію та більш повноцінно висловлювати індивідуальний характер кожної моделі.

Компанія «Баварія Моторс Моторрад» проводить інтенсивний моніторинг останніх подій в світі мотоциклів, тому можна з упевненістю сказати, що всі новинки скоро будуть доступні у продажу в Харкові - слідкуйте за оновленнями на нашому сайті!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.