loader
Меню

Обновление великолепных F 700 GS и F 800 GS

Дизайнери BMW Motorrad невпинно трудяться над розробкою нових образів для вже зарекомендували себе мотоциклів BMW. І сьогодні ми раді представити нашим клієнтам в Україні оновлені F 700 GS і F 800 GS.

  

Ці моделі вже протягом багатьох років доводять свою функціональність і універсальність - F 700 GS і F 800 GS приносять впевненість і задоволення від водіння з будь-якого типу доріг. Комфортне положення водія і місткий паливний бак роблять їх придатними як для тривалих подорожей, так і для щоденних поїздок, а двоциліндрові двигуни забезпечують вражаючу тягу при досить низькій витраті палива. Уже багато років Баварія Моторс Motorrad дотримується принципу «Безпека на 360 °», тому F 700 GS і F 800 GS за замовчуванням оснащуються ABS для більш зручного і безпечного гальмування.

З огляду на популярність цих мотоциклів, до 2016 року БМВ Моторрад внесла ряд візуальних удосконалень в їх зовнішній вигляд.

Обидві моделі отримали перероблені накладки для паливного бака і замка запалювання, що додало їм ще більш динамічний і сучасний вигляд. F 700 GS тепер красується елегантними накладками для колін з гальванічним покриттям, а F 800 GS отримав стильну решітку радіатора з вигравіруваним назвою моделі. Обидві моделі тепер мають великий вибір висоти посадки і кілька варіантів сидінь - незалежно від свого зросту і статури ви зможете насолоджуватися комфортом цих мотоциклів.

Кожна модель отримала по три унікальні колірні комбінації зі своїми непередаваними емоційністю і характером, які вже зовсім скоро надійдуть у продаж в Україні.

Тепер для F 700 GS доступні такі образи як:

Style 1

Комбінація виконана в кольорі Light white, з рамою Racing red і чорно-сірим сидінням. Ці кольори якнайкраще висловлюють атлетизм і потужність F 700 GS, а Racing red вносить агресивну родзинку, яка вдало контрастує з рештою кольоровою гамою.

Sakhir orange

Тут основним кольором є насичений Sakhir orange, який в поєднанні з матовою рамою Agate grey і сіро-чорним сидінням надає мотоциклу футуристичний вигляд.

Mineral grey

Ця комбінація якнайкраще додасть вашому F 700 GS вид зрілої мужності: основний колір Mineral grey суміщений з рамою в кольорі Agate grey, білими пружинними підвісками і сіро-чорним сидінням.

 

 

У свою чергу, для F 800 GS тепер доступні такі комбінації як:

Style 1

Цей образ повністю аналогічний комбінації Style 1 для F 800 GS - основний колір Light white зі вставками Racing red і чорно-сірим сидінням.

Style 2

Він же Black storm - сила і первісна міць в антрацитно-чорному покритті мотоцикла F 8 00 GS, в поєднанні з матовим металликом Agate grey і білими пружинними підвісками.

Racing blue

Свіжість і динамічність, властиві всім мотоциклів Баварія Моторс Motorrad знайшли своє втілення в колірній комбінації Racing blue, з вкрапленнями Agate grey і сіро-чорними сидіннями.

 

Баварія Моторс Motorrad постійно стежить за тим, щоб наші клієнти в Харкові першими мали доступ до всіх новинок моторинку. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, і ви отримаєте можливість першими придбати нові F 700 GS і F 800 GS в Україні!

 

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.