loader
Меню

Мото-Осень 2015

Для кого-то осінь - це привід поставити мотоцикл в гараж ... Але тільки не з нами! Зустрічайте грандіозний захід від «BMW Motorrad» - «Мото-Осінь-2015»!

«Мото-Осінь» - це прекрасний спосіб розбити осінню нудьгу і нудьгу за який пішов льоту, а також гарна можливість завести нові знайомства і поділитися досвідом з іншими учасниками заходу.

Вас чекає виставка новітніх мотоциклів від «BMW Motorrad», серед яких: BMW R1200GS - король сегмента ендуро, BMW R1200RT - витривалий турист, BMW F700GS - комфортний і солідний, BMW K1600GTL - інноваційний і розкішний, BMW S1000XR - потужний і практичний, а також олдскульний BMW R nineT і надшвидкісний спортсмен BMW S1000RR HP4.

Також на виставці буде представлена ​​захисне екіпірування і стильний одяг з колекції «Motorrad Style» і звичайно ж, величезна кількість аксесуарів для любителів мотоспорту.

Професіонали з мотошколи «У шоломі» проведуть показові заїзди в так званій джімхане - особливий вид гонки на звивистих трасах, де від учасників вимагається здатність швидкого маневрування між перешкодами. Також очікується виступ гостей з Києва - команди досвідчених стант-райдерів від «Stauntride_ua». Ці хлопці вміють влаштовувати шоу, і їх трюки ви запам'ятаєте надовго!

І звичайно ж, всім гостям нашого Мото-дня випаде можливість спробувати свої сили в спеціальній конкурсній програмі: всіх переможців чекають приємні сюрпризи від «BMW Motorrad»!

Не пропустіть: 3 жовтня, з 10.00 до 15.00, Баварія Моторс, «Мото-Осінь-2015» - сезон завжди відкритий!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.