loader
Меню

Інновації

БЕЗПЕРЕРВНА РОЗРОБКА ІННОВАЦІЙ.

Більше безпеки. Більше задоволення від водіння.

Ми ніколи не стоїмо на місці і завжди думаємо майбутнім. Всі наші дослідження підпорядковані однієї простої речі: єдність людини і машини. І сьогодні ми вже можемо продемонструвати наше бачення мотоцикла майбутнього – це концепт BMW Motorrad VISION NEXT 100. Наша мета – досягти максимального задоволення від водіння. Це відноситься як до мотоцикла майбутнього, так і до кожного мотоциклу, який ми випустили на дороги в минулому. Ми розробляємо нові рішення, інновації та технології, роблячи вашу їзду настільки безпечніше і комфортніше, наскільки це можливо фізично.

VISION NEXT 100.

Якими будуть мотоцикли в майбутньому? Дуже крутими! І наш концепт VISION NEXT 100 підтверджує це.

CONCEPT LINK.

Люди, мотоцикли і навіть екіпірування – все це незабаром буде об'єднано в єдину інтелектуальну мережу. Концептуальний скутер Concept Link об'єднує реальність і цифровий світ – для того, щоб ваші поїздки по місту були ще зручніше і безпечніше.

ЛАЗЕРНА ФАРА.

З лазерної фарою ви завжди бачите, куди їдете. Дуже висока дальність дозволяє вам бачити потенційні небезпеки на 11 секунд раніше, ніж зі звичайними фарами на швидкості 100 км/год.

ЩЕ ІННОВАЦІЇ.

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ CONNECTIVITY.

Комбінація 6,5-дюймового TFT-дисплея і мультіконтролера на кермі дозволяє інтуїтивно керувати найрізноманітнішими функціями. Крім того, ця інтелектуальна приладова панель дозволяє вам підключити смартфон, прослуховувати улюблену музику, здійснювати дзвінки і користуватися різноманітними мобільними додатками – наприклад, навігаційними.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

КАРБОНОВА РАМА І КОЛЕСА.

Вуглепластик – неймовірно міцний і легкий матеріал. Завдяки цьому ми можемо зробити мотоцикл легше – а значить швидше. У BMW HP4 RACE ми використовували його навіть при виготовленні рами і колісних дисків.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК ECALL.

Ця функція забезпечує швидкий виклик допомоги у разі зіткнення. Інтелектуальний екстрений виклик завжди поруч з вами, надаючи допомогу в разі аварій і надзвичайних ситуацій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

SIDE VIEW ASSIST.

Завдяки системі Side View Assist у вас все під контролем – навіть те, що ви не бачите.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ШОЛОМ SYSTEM 7 CARBON.

Шолом System 7 Carbon неймовірно легкий, безпечний і комфортний. Він дуже тихий, з широким кутом огляду, і в лічені секунди може бути перетворений у відкритий шолом.

C EVOLUTION.

BMW C evolution – це електрична тяга без будь-яких компромісів. Навпаки: цей максі-скутер поєднує в собі керованість, динаміку і функціональність. А ще – він притягує до себе погляди! Потужна динаміка дозволяє вам залишити позаду не тільки шум і вихлопні гази, але і всіх на світлофорі. C evolution швидко доставить вас до місця призначення і забезпечить задоволення від їзди, яке ви чекаєте від BMW. А завдяки запасу ходу до 160 кілометрів, воно буде тривати цілий день.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ABS PRO.

Система ABS Pro – це більше, ніж просто антиблокувальна система. Вона робить кожен поворот максимально безпечним, забезпечуючи стабільне уповільнення, навіть коли ви їдете в нахилі – це означає, що мотоцикл залишається під контролем навіть під час різких маневрів гальмування в поворотах.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Історія досягнень.

Найважливіші інновації.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Безпека на 360°.

Безпека вимагає дій, а не слів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

Любов до мотоциклів.

Коли кастомізація перетворюється в образ життя.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Найкрасивіші обхідні шляхи до Берліна.

Ваш мотоциклетний тур на фестиваль Pure&Crafted.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.