loader
Меню

Система ABS Pro

ABS PRO.

ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ГАЛЬМУВАННЯ ПІД ЧАС КРЕНУ.

Раптова поява перешкоди може привести до того, що будь-який водій рефлекторно загальмує. Якщо це відбувається під кутом, додатково виникає ще одна загроза: колеса заблокують, а мотоцикл "стане на диби", і керувати ним буде практично неможливо. ABS Pro зменшує різкі зміни рульової сили в таких ситуаціях, навіть коли відбувається швидке гальмування. Це означає, що контроль над мотоциклом збережеться навіть під час маневрів при гальмуванні і крену.

1/1

ABS Pro - це інноваційне рішення: крім використання даних, виміряних звичайною системою ABS, ABS Pro постійно контролює кут крену мотоцикла. Це дозволяє затримати наростання гальмівного тиску.

Водії суперспортивних мотоциклів тепер можуть насолоджуватися визначними ходовими якостями своїх HP4 ще впевненіше і з великим почуттям безпеки, забезпечуваним системою ABS Pro.

BMW Motorrad є єдиним в світі постачальником ABS Pro для суперспортивних мотоциклів. Система ABS Pro тепер доступна для BMW HP4 як модуль дооснащення. Функція була розроблена для використання на дорогах загального користування, зокрема для дорожніх режимів їзди «Дощ» і «Спорт».

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Інновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.