loader
Меню

Встречайте — новый BMW G 310 R!

Баварія Моторс Motorrad відкриває в Україні сезон новинок! Зустрічайте - новий BMW G 310 R, скоро в Харкові!

BMW G 310 R - це родстер, що поєднує в собі динамічність і комфорт, які притаманні всім мотоциклів BMW. Цей мотоцикл був розроблений з нуля, тому є абсолютно новою моделлю, а не модернізацією старих хітів. Цей мотоцикл ідеально створений для їзди в Україні - ведучи BMW G 310 R, ви будете почувати себе комфортно в будь-яких умовах: в місті, або за його межами. Конструкція BMW G 310 R дозволяє водієві знаходиться в невимушеній, розслабленій позі - на цьому мотоциклі ви зможете легко долати значні відстані. Цей мотоцикл може похвалитися великим паливним баком, який ви обов'язково оціните по достоїнству, перебуваючи в тривалих подорожах. BMW G 310 R невибагливий до палива, і може працювати навіть на паливі неоднорідної якості.

Однак справжнім досягненням інженерів BMW Motorrad став двигун BMW G 310 R - одноциліндровий, об'ємом 313 см. Кубічних, з рідинним охолодженням і електронним уприскуванням палива. Родзинкою цього двигуна є вільно стоїть в блоці циліндр, нахилений назад, що дозволяє розмістити впускний тракт у напрямку руху. Віддача 25 кВт, потужність 9500 об / хв і максимальний крутний момент 28 Нм на 7500 об / хв - цей двигун ідеально підходить до легкої конструкції мотоцикла BMW G 310 R.

Створюючи BMW G 310 R, конструктори мали на меті створити конструкцію, при якій люди з різним статурою і анатомічними особливостями будуть відчувати себе комфортно і невимушено. Всі перемикачі і кнопки управління розміщені так, щоб управляти родстером BMW G 310 R було зручно і безпечно. При своїй швидкості і рухливості, G 310 R залишається маневреним і керованим, легко входить навіть у найскладніші повороти і не втрачає стабільність на прямих ділянках. Все завдяки жорсткій рамі зі сталевих труб, перевернутої телескопічною вилці і алюмінієвому маятнику, з'єднаному безпосередньо з амортизатором.

Для оптимального і безпечного уповільнення на мотоциклі встановлена ​​двоканальна ABS. На передньому колесі встановлений один диск з 4-х поршневих супортом, а на задньому колесі гальмівну функцію виконує диск з 2-х поршневим плаваючим супортом. Таким чином, BMW G 310 R забезпечує швидке, стабільне уповільнення.

Дизайн BMW G 310 R був розроблений кращими дизайнерами BMW Motorrad і найбільш повноцінно висловлює в собі унікальні особливості цієї моделі. Маленький передній обтічник, в поєднанні з формою паливного бака і компактної, короткою базою яскраво висловлюють атлетизм, агресію і динамічність цього мотоцикла.

BMW G 310 R відповідально продовжує традицію мотоциклів BMW, надаючи водієві оптимальне поєднання швидкості, керованості і безпеки.

Баварія Моторс Motorrad завжди стежить щоб наші клієнти в Харкові завжди мали доступ до всіх новинок моторинку. Слідкуйте за оновленнями сайту Баварія Моторс Motorrad Харків -BMW G 310 R обов'язково з'явиться найближчим часом в розділі «мотоцикли»!

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.