loader
Меню

BMW Motorrad VISION NEXT 100

Нове відкриття в області мототехніки вчинила концерн BMW Group, випустивши по-справжньому прогресивний концепт вчиненого мотоцикла BMW Motorrad VISION NEXT 100. Шанувальникам двоколісної техніки вперше випала чудова можливість познайомитися з новітньою розробкою 11 жовтня на виставці «Iconic Impulses. The BMW Group Future Experience », яка відбувалася в Лос-Анджелесі.

Велика втеча


Новітня модель є технологічно досконалим байком, який повністю відображає уявлення BMW Group про майбутній майбутньому всього двоколісного транспорту в цілому.

Поїздка на байці - це спроба вибратися з буденності і монотонності щоденної рутини, знаходячи бажану свободу і незалежність. Глава дизайнерського відділу BMW Motorrad Едгар Хейнріх підкреслює, що саме поїздка на вашому мотоциклі - це той самий «Велика втеча», роблячи акцент на головному принципі і ідеї даної моделі.

Кожна поїздка на BMW Motorrad VISION NEXT 100 дозволяє випробувати фантастичні відчуття від подорожі. Новий концепт дозволяє забути про класичний комплекті захисної екіпіровки, надаючи водієві прекрасну можливість по-справжньому злитися з навколишньою природою, потужно і динамічно розсікаючи зустрічні потоки вітру.

Дизайнерське рішення, представлене в моделі BMW Motorrad VISION NEXT 100, підкреслює ідеальний симбіоз людини і машини. Кожна деталь проводитися на найвищому рівні якості, надаючи формам мотоцикла настільки витончені візуальні риси, характерні для цілої лінії відомих концептів BMW.

BMW Motorrad VISION NEXT 100 унікальний своїми характерними і унікальними рисами, які властиві мотоциклам BMW: чорна рама у вигляді трикутника, яка є відсиланням до моделі BMW R32, білі лінії окантовки, традиційні форми опозитного двигуна. Дана модель укомплектована сучасним і екологічно чистим силовим двигуном, який виключає будь-який викид небезпечних речовин у відкритий простір. Таким чином, в цій моделі чудово поєднується колишні винаходи використовуються брендом BMW Motorrad з його технологічно досконалим майбутнім.

Flexframe - рама, яка допомагає керувати мотоциклом


Головною особливістю BMW Motorrad VISION NEXT 100 є Flexframe - рама, яка тягнеться вздовж усього мотоцикла, об'єднуючи і обидва колеса. Відсутність стандартних підшипників і сполучних елементів, які безпосередньо впливають на можливість повертати, компенсується гнучкістю і рухливістю нової рами. Повертаючи кермо, ви міняєте форму мотоцикла, що дозволяє без перешкод направити його в потрібну сторону. Ситуація на дорозі обумовлює застосовується силу при повороті: поїздка на повільній швидкості не вимагає додаткових зусиль з-за гнучкості Flexframe, але швидкісне пересування робить конструкцію більш жорсткою.

Бічний огляд мотоцикла лише підкреслює дизайнерську вишуканість етойрами, надаючи концепту BMW Motorrad VISION NEXT 100 обриси сучасних мотоциклів класу «naked». Поверхня спланована щоб захистити водія від будь-яких погодних умов, з ефективністю повноцінного обтічника.

Такі деталі даного концепту, як сидіння, крила і верхній кожух рами виконані виключно з карбону. Як і більшості мотоциклів BMW, червоні смужки стоп-сигналів розташовані позаду сидіння, утворюють задній ліхтар у формі двох букв С.

Спеціальні шини із змінним протектором дозволяють з легкістю долати всі нерівності дорожнього покриття, миттєво підлаштовуючись під нього, надаючи ідеальне зчеплення з поверхнею.

Силовий агрегат, в стилі традиційних оппозітних двигунів BMW


Опозитний двигун знаходиться в центральному трикутнику рами мотоцикла, що нагадує про історію бренду BMW. Класично виконаний двигун оснащений сучасним екологічно-чистим мотором, який запобігає забрудненню оточуючого середовища від шкідливих викидів. Про високу якість усіх властивих компонентів свідчить зовнішня обробка, виконана з блискучого алюмінію.

Аналогове управління в епоху цифрових технологій


BMW Motorrad VISION NEXT 100 виділяється від інших сучасних моделей відсутністю таких цифрових компонентів як, дисплеї, кабелі та кнопки. Єдиним головним органом управління є червоний перемикач, який знаходиться на краю правої рукоятки керма. За допомогою цього пристрою блокується або звільняється ручка газу, таким чином, будучи відсиланням до перших мотоциклів, оснащеними аналоговими елементами управління. З'єднувальні елементи, які присутні на рукоятці керма, також є нагадуванням про колишній епосі.

Самобалансірующіхся системи в допомогу водієві


Активні системи допомоги водієві, які спрацьовують під час руху, дозволять водієві забезпечити безпеку і стабільність при пересуванні за рахунок автоматичного балансування. Це прискорить процес освоєння мотоцикла новачками, і виключать можливе падіння.

Така система дозволяє BMW Motorrad VISION NEXT 100 зберігати стабільне вертикальне положення навіть в нерухомому стані. Автономна система балансування забезпечує високоточне маневреність при пересуванні, спрощуючи процес управління для водія. За кермом даної моделі навіть малодосвідчений мотоцикліст знайде необхідну впевненість, підкоряючи і подорожуючи новими дорогами.

Digital Companion - ідеальний цифровий попутник в світі новітніх технологій


BMW Motorrad VISION NEXT 100 комплектується допоміжними елементами екіпіровки - автономні костюм і візор, які представляють собою єдиний пристрій Digital Companion. Дана розробка здатна постачати водія важливою інформацією в конкретний момент, надаючи активну підтримку райдеру. Система Digital Companion основну частину поїздки працює у фоновому режимі, не відволікаючи водія від керування. Безпосереднє втручання вона здійснює при небезпеку, що наближається або перешкоди через призначений для користувача інтерфейс.

Головною ідей концепції BMW Motorrad VISION NEXT 100 є можливість насолоджуватися поїздкою, використовуючи аналогове управління без втручання цифрових технологій. Непомітна робота системи дозволяє водієві відчути насолоду від керування, повністю покладаючись на техніку під час вільного пересування. Про втілення концепції цієї ідеальної поїздки згадує глава експлуатаційного відділу BMW Group, Хольгер Хамф.

Процес передачі інформації з боку мотоцикла безпосередньо водієві спрощується за допомогою спеціально розробленого Візор для цієї моделі. Він складається з пари спеціальних лінз, які займають все поле зору водія. Такий визор не тільки чудово справляється, надаючи водієві своєчасну інформацію, але і прекрасно захищає від потоку зустрічного вітру. Управляти всім набором функцій дозволить пересування за допомогою погляду: рух вгору вниз здатне змінити вміст картинки, а подивившись прямо можна відключити цю функцію, не відволікаючись від управління байком. Інформація виникає в Візор тільки за бажанням водія, або під час екстрених ситуацій або несподіваних перешкод. BMW Motorrad VISION NEXT 100 зуміло вивести аналогове управління на абсолютно новий рівень, використовуючи сучасні і надійні технології.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.