loader
Меню

Основні моменти 2020

Основні моменти 2020 року.

Дізнайтеся, що вас чекає тут.

Цікавість навряд чи можна задовольнити. Ви хочете дізнатися, що може запропонувати вам новий рік? Тоді ви потрапили в потрібне місце. У нас є багато цікавих моментів для вболівальників і водіїв. Будь то нові продукти з асортименту BMW Motorrad або насичені події. Погляньте на 2020 рік, і ми покажемо вам найцікавіші, і нові продукти для мотоциклів.

#NEVERSTOPCHALLENGING

#NeverStopChallenging – це стиль життя водіїв, які не хочуть більше розрізняти частоту пульсу і крутний момент. Водії, які не бояться спортивних змагань, так як вони завжди вимагають трохи більше, також і від своєї машини.

Новий BMW S 1000 XR.

З нетерпінням чекаємо S 1000 XR. Він безкомпромісно поєднує в собі спортивність і продуктивність на далеких дистанціях. Так що, в поворотах весело протягом декількох днів.

S 1000 XR

Найвища продуктивність з костюмом ProRace.

Гоночний костюм для всіх, хто хоче задовольнити свої високі спортивні вимоги. Цілісний елемент зі шкіри наппа пропонує вам оптимальне захисне спорядження завдяки захисним пристосуванням. У той же час, форма по тілу забезпечує комфорт.

Для тих, хто любить це ще більш індивідуально, є можливість особистої конфігурації з ProRace Made-To-Measure.

Новий BMW F 900 XR.

BMW F 900 XR поєднує в собі спортивність і дальні характеристики з ідеальною придатністю для повсякденного використання. Їх дизайн типовий для XR: агресивний і повністю орієнтований на пряму тягу.

Типова ергономіка XR дозволяє водію сидіти в розслабленому вертикальному положенні і отримувати задоволення в далеких поїздках. Завдяки обширному обладнанню, ви так само добре екіпіровані як для коротких поїздок, так і для поїздок в місті.

F 900 XR

Костюм XRide і XRide Pro – для кращого водіння.

Це обладнання забезпечує задоволення від водіння в ваших спортивних поїздках на далекі відстані. На додаток до спортивного дизайну, основним компонентом костюма є ергономічна концепція, яка встановлює новий стандарт комфорту на відстані.

Оброблена шкіра має високу стійкість до розриву і стирання, що забезпечує високий рівень комфорту при носінні, і оптимальний запобіжник для ідеального водіння.

Новий BMW F 900 R.

Ось як повинен виглядати динамічний родстер: туристичний і потужний, завжди шукаючий наступну задачу. F 900 R точно і прямо реагує на ваші команди водіння. Таким чином, ваші думки перетворюються в задоволення від водіння за долі секунди.

F 900 R

BMW Motorrad Vision DC Родстер.

Родстер Vision DC поєднує в собі культовий дизайн з вимогами, що пред'являються до електроприводу.

Високий крутний момент при запуску забезпечує захоплююче прискорення. Це величезний розвиток влади створює абсолютно новий досвід динамізму, і дозволяє нам поглянути на нього.

Це майбутнє мотоциклетного спорту.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

#SOULFUEL

Руки, повні бруду і масла, серце повне пристрасті і уяви: наш R nineT викликав ентузіазм настроювачів у всьому світі. Наші концептуальні велосипеди також слідують цьому заклику. Не тільки мотоцикли живлять наші душі, нас надихає правильне спорядження для гонщиків.

Вічний стиль з колекцією Heritage.

Тепер ви можете відчути пристрасть до легенд з відповідним одягом для мотоцикла. Всі частини колекції Heritage віддають данину легенді, яка характеризується свободою і позачасовістю, функціональністю і естетичністю. Читайте тут, що робить устаткування таким особливим.

ДО КОЛЕКЦІЇ HERITAGE

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАШІ ЗАХОДИ

Втілення пригод: Int. GS Trophy.

Водії GS стикаються з Int. GS Trophy, де багато нових випробувань. Сьоме видання Трофея проходить в Новій Зеландії в лютому і обіцяє чистий трепет. Захоплюючий дух пейзажу з ідеальним ландшафтом, GS пропонує учасникам нові виклики і обіцяє унікальний командний досвід.

Слідкуйте за тим, як 18 країнових команд і міжнародна команда жінок досліджують райони, які раніше досягли лише кілька гонщиків.

Дні, повні ентузіазму: Дні BMW Motorrad.

На початку липня легендарні BMW Motorrad Days почнуть свій 19-й тур у підніжжя Цугшпітце. Більше 40 000 відвідувачів здійснюють паломництво в Гарміш-Партенкірхен, коли протягом трьох днів все обертається навколо мотоцикла. На додаток до багатьох нових продуктів, трюкам, зіркам автоспорту і рекламним акціям, ви можете розраховувати на бурхливу атмосферу вечірки і альпійську панораму.

Конкорс д'Елеганза Вілла д'Есте

Самий ексклюзивний конкурс краси для двох і чотириколісних транспортних засобів. Будьте там, коли на озері Комо знову можна буде побачити рідкісних стариків і красунь, зі світу мотоциклів і автомобілів. І можливість поборотися за бажані перші місця.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.