loader
Меню

Безпека 360°

БЕЗПЕКА НА 360°.

Безпека вимагає дій, а не слів.

Щоб дійсно насолоджуватися дорогою, ви повинні бути безтурботними. І бути на мотоциклі. У BMW Motorrad ми завжди працюємо над новими рішеннями, які дозволяють зосередити свої погляди і думки на найважливішому: безтурботних і приємних враженнях від їзди на мотоциклі.

Наша всеосяжна концепція «Безпека на 360°» забезпечує все, що потрібно нашим клієнтам для безпечної їзди. Вона охоплює три взаємопов'язані області:

1. Передова ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНИ для активної безпеки в самому транспортному засобі.

2. Надзвичайно інноваційне та функціональне СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ МОТОЦИКЛІСТІВ.

3. Акцент на вас, мотоциклісті і вашої пасивної безпеки за допомогою високоякісних курсів НАВЧАННЯ МОТОЦИКЛІСТІВ для кожного рівня майстерності і кожного типу місцевості.

Безпека на 360° є головним пріоритетом для BMW Motorrad, тому що безпека – це все про вас.

ТЕХНОЛОГІЇ НА ТРАНСПОРТНОМУ ЗАСОБІ

Від телескопічної вилки в 1937 році до Connected Ride в епоху цифрових технологій: BMW Motorrad постійно переглядає стандарти безпеки в області мотоциклів протягом останніх 90 років, і ми будемо продовжувати робити це довгі роки. Це тому, що мотоцикл не отримує логотип BMW до тих пір, поки він не буде відповідати нашим стандартам продуктивності і безпеці в рівній мірі. Цей баланс забезпечується за допомогою цілого ряду прекрасно інтегрованих систем, які гарантують задоволення і безпеку на дорозі.

СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ МОТОЦИКЛІСТІВ

Широкий асортимент спорядження для мотоциклістів відмінно підтримує пасивну безпеку їзди. Протягом більше 40 років BMW Motorrad є єдиним виробником, який спеціалізується на розробці високоякісного і безпечного одягу для мотоциклістів.

Концепт C.A.R.E.

Задоволення від їзди починається задовго до того, як ви сідаєте на свій мотоцикл. Воно починається зі спорядження мотоцикліста BMW Motorrad, яке відповідає стандартам концепції вдосконаленого спорядження для мотоциклістів (C.A.R.E.). C.A.R.E. – концепція вдосконаленого спорядження для мотоциклістів – це дана компанією BMW Motorrad обіцянка максимальної безпеки, новітніх інновацій, оптимальної посадки і комфорту, а також чудової якості продукції.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

НАВЧАННЯ МОТОЦИКЛІСТІВ

Безпека мотоцикла залежить від його водія. Саме тому з 1970 року ми пропонуємо свої власні навчальні курси найвищого калібру. Сьогодні у BMW Motorrad є глобальна мережа партнерів і інструкторів, які можуть спокійно представити вам захоплюючий світ мотоциклів або перетворити більш амбітних мотоциклістів в висококваліфікованих водіїв.

Основні етапи.

Безпека на 360°.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Безперервна розробка інновацій.

Більше безпеки. Більше задоволення від водіння.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

Любов до мотоциклів.

Коли кастомізація перетворюється в образ життя.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Найкрасивіші обхідні шляхи до Берліна.

Ваш мотоциклетний тур на фестиваль Pure&Crafted.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.