loader
Меню

C.A.R.E.

ДОСКОНАЛІСТЬ НЕ ЗНАЄ СТАНДАРТІВ.

КОНЦЕПЦІЯ C.A.R.E.

Всі предмети мотоекіпіровки представляють собою результат багаторічних розробок і отримують сертифікат C.A.R.E. тільки тоді, коли вони повністю відповідають високим вимогам BMW Motorrad, які перевищують вимоги відповідних законодавству сертифікатів CE і стандартів ЄС в галузі безпеки дорожнього руху. Адже справжнє задоволення від їзди отримуєш не тоді, коли вимоги тільки дотримуються, а тоді, коли їх перевершують - неважливо, в якій області.

C.A.R.E. означає безпеку.

Всі шоломи і одяг BMW Motorrad розроблені мотоциклістами. Власні лабораторії і велике тестування гарантують найвищі стандарти безпеки. Матеріал, який використовуються в костюмах BMW Motorrad, забезпечує відмінну стійкість до стирання. Це перевірено в дуже реалістичних умовах в симуляторі падінь BMW: тут падіння і подальший рух людини вагою 75 кг моделюється на асфальті зі швидкості до 100 км / ч. І це не проблема для нашої екіпіровки: всі куртки, штани і костюми BMW Motorrad максимально міцні і оснащені захисними засобами останнього покоління відповідно до стандартів CE.

C.A.R.E. означає інновації.

Щоб стати лідером в сфері інновацій, потрібно багато роботи: наприклад, в 2013 році BMW Motorrad став першим виробником, який став оснащувати всі свої мотоцикли системою ABS у стандартній комплектації. BMW Motorrad також є відмінним прикладом для наслідування, коли справа стосується екіпіровки для мотоциклістів. Ми постійно шукаємо нові шляхи для того, щоб зробити її більш комфортною і безпечною - і завжди на крок попереду.

C.A.R.E. означає комфорт.

Щоб бути дійсно безпечним, екіпірування для мотоцикліста повинно відповідати ергономічним вимогам. Ось чому шоломи BMW Motorrad дуже «тихі», а одяг оснащений інноваційними системами вентиляції і мембран. Зрештою, тільки якщо ви відчуваєте себе комфортно при будь-якій температурі і в будь-яких погодних умовах, ви зможете швидко зреагувати на ситуацію в дорозі.

C.A.R.E. означає якість.

Предмети мотоциклетної екіпіровки BMW Motorrad стають незмінними супутниками мандрівника протягом незліченних кілометрів. Саме тому бездоганна якість і довговічність є найважливішими критеріями для всього мотоциклетного спорядження, сертифікованого за стандартом C.A.R.E. Ми багато часу проводимо в дорозі, відчуваючи нові моделі екіпіровки, щоб виявити будь-які потенційні недоліки.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Інновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнайтесь більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.