loader
Меню

ЧАС ЗАГРАТИ ПО-НОВОМУ.

ЧАС ЗАГРАТИ ПО-НОВОМУ.

Оновлення існуючої кольорової палітри BMW Motorrad.

Ми регулярно оновлюємо стандартні кольори багатьох моделей. Опція 719 особливо дивує ефективними колірними комбінаціями, які надають Твоєму байку ще більш індивідуальний вид. Тут Ти знайдеш огляд основних моментів.

S 1000 RR: Новий колір – і його назва – програма.

Hockenheim Silver metalic – колір, названий в честь одного з найбільш вимогливих кільцевих треків в світі. Цей новий варіант безсумнівно означає постійне завдання дати все в дуже концентрованій формі і не віддавати ні мілісекунди, ні міліметра в пошуках ідеальної лінії.

До S 1000 RR

S 1000 R: Вражаюче динамічний або позачасовий елегантний.

Новий колір San Marino Blue metalic підкреслює яскраво виражену елегантність моделі S 1000 R. Це логічне доповнення до існуючого покриття Blackstorm metallic. Варіант Lightwhite uni/Racingblue metalic/Racingred uni з іншого боку, як і раніше характеризується чистою динамікою.

До S 1000 R

G 310 R: Завжди безпомилково.

Подальший розвиток лакофарбового покриття Cosmicblack uni тепер ще більш чітко підкреслює динамічний сучасний дизайн Твого G 310 R за допомогою нових стрічок.

До G 310 R

G 310 GS: Виходимо на синій.

Нова колірна гамма Stratoblue кольору металік ясно втілює ідею, що лежить в основі Твого G 310 GS. Спонтанно і безпроблемно він йде з нею через місто вглиб материка. Свіжий і розслаблений: пригоди – це те, що Ти з цього робиш.

До G 310 GS

K 1600 Grand America: Срібло – нове золото.

Чи є більш приємний спосіб вгамувати асфальтний голод? Не менш динамічний і елегантний K 1600 Grand America тепер переконує кольором Hockenheim Silver Metalic.

До K 1600 GRAND AMERICA

K 1600 B: Спортивна елегантність.

На додаток до попередніх покриттів Blackstorm Metalic і Imperial Blue Metalic, беггер тепер доступний також в Hockenheim Silver metalic. У цьому варіанті силует характерного байка ще більш інтенсивно зливається з дорогою при яскравому сонячному світлі: кілометр за кілометром, година за годиною.

До K 1600 B

K 1600 GTL: підвищена елегантність.

Найкраще – три нових колірних рішення: три нових варіанти надають розкішному туреру ще більшу елегантність в цьому сезоні. Металева обробка Blackstorm підкреслює потужні лінії і розкіш в рівній мірі. Крім того, лакофарбове покриття опцій 719 Blueplanet metalic/ivory і 719 Stardust metalic пропонує ексклюзивне покриття, яке зробить Твій байк ще більш індивідуальним.

До K 1600 GTL

K 1600 GT: Вражає на дорозі.

Збирайте враження і залишайте після себе багато вражень. З двома новими колірними варіантами Option 719 ви можете бути впевнені в тому, що зовнішній вигляд інших: Option 719 Blueplanet metalic/ivory і Option 719 Stardust metalic підкреслюють придатність і динаміку цього турера на далекі відстані.

До K 1600 GT

R 1250 RT: Саме Твій тур.

Три нових колірних типу одночасно надають R 1250 RT новий блиск.

Новий кольоровий манхеттенський металік втілює в собі те, що обіцяє стиль Elegance – елегантний зовнішній вигляд. Але діапазон лакофарбових покриттів Option 719 також вражає: і Option 719 Stardust metalic paint, і Option 719 Blueplanet metalic/ivory paint дають вам самий ексклюзивний вибір BMW Motorrad. Тепер у Тебе є мучення вибору: Зроби із R 1250 RT саме Твою машину – прямо в турі.

До R 1250 RT

C 650 Спорт: Стиль і динамізм по всьому місту.

Новий колір Lupinblau Metallic підкреслює сучасний дизайн твого C 650 Sport і робить акцент на його спортивній стороні. Девіз зрозумілий: Разом з C 650 Sport до повної радості життя і динамізму ти приходиш через повсякденність – і через міський рух.

До C 650 SPORT

C 650 GT: Суверенний і урбаністичний.

Новий колір Hockenheim Silver metalic додає силуету C 650 GT нової динаміки. Під час подорожей нове лакофарбове покриття забезпечує благородний комфорт. У місті він стає нав'язливим відображенням вікон і фасадів сучасної урбанізації.

До C 650 GT

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.