loader
Меню

Світлодіодна основная фара

СВІТОДІОДНА ОСНОВНА ФАРА.

Десятиліттями BMW Motorrad був піонером в області безпеки мотоциклістів. Завдяки інноваційній мощі, виробник швидко став законодавцем тенденцій в цій галузі і продовжить досягати нових висот в майбутньому для безпеки в мотоспорті. Новітнім прикладом інноваційної мощі BMW Motorrad в цій області є повноцінна фара з вбудованим денним ходовим світлом, яка вперше доступна на серійному мотоциклі R 1200 GS. Ця світлодіодна основна фара освітлює дорогу безпрецедентно чітко, так як не має аналогів в світі. Світлодіод для ліхтарів дальнього світла дуже відрізняється і має високу інтенсивність світла завдяки двом скляним лінзам. Крім того, в якості додаткового аксесуара можна вибрати задній ліхтар, який забезпечує ще кращий задній огляд за допомогою двох панелей.

1/1

Перехід між денним ходовим світлом і фарою ближнього світла може виконуватися автоматично в залежності від настройки в меню комбінації приладів.

При включеному денному ходовому світлі мотоцикліст значно помітніший що підвищує безпеку. До цього додається яскрава горизонтальна «U», яка, як і світлові кільця на моделях K 1600, є безпомилково впізнаваною особливістю нового GS.

Фара має два світлодіоди для ближнього і дальнього світла і чотири додаткових світлодіода для денного ходового світла і габаритного вогню. Вони прикріплені до центрального радіатора з литого алюмінію. Вентилятори розташований за радіатором. Другий повітряний випрямляч направляє тепле повітря до пластини і тим самим створює циркуляцію повітря в фарі. Ця циркуляція повітря дозволяє фарі відтавати, а також активно захищає від обмерзання розсіювач фари в зимовий час.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Іновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.