loader
Меню

Система управління двигуном BMS-X

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ BMS-X.

НОВАТОР У ОБЛАСТІ ЕЛЕКТРОННОГО КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ.

Новий шестициліндровий двигун BMW оснащений найсучаснішою цифровою системою управління двигуном на ринку (BMS-X = управління двигуном BMW X). Найбільш важливими характеристиками є абсолютно послідовна система уприскування палива для шести циліндрів, швидка обробка комплексних сигналів датчиків з використанням новітніх засобів мікроелектроніки, компактна компоновка, мала вага і самодіагностика. Таким чином, новаторська функція BMW Motorrad в області розробок систем електронного управління двигуном, що утримується протягом тривалого часу, продовжує вдосконалюватися.

Управління двигуном на основі альфа-n з інтерфейсом крутного моменту враховує безліч факторів, що впливають. Він дозволяє налаштовувати заданий крутний момент і роботу двигуна з урахуванням чутливості до широкого спектру обмежуючих умов.

Основою для цього управління двигуном є кількість всмоктуваного повітря, яке визначається опосередковано через кут апертури і швидкість обертання. Система управління двигуном формує індивідуально скоординовані значення для кількості вприскування і часу запалювання з використанням додаткових параметрів двигуна і навколишнього середовища (включаючи температуру двигуна, температуру повітря, атмосферний тиск) разом з характерними картами і функціями корекції, які були збережені. Тип палива вказується як Super без свинцю, тобто з октановим числом не менше 95.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Двигун і трансмісія.

Від противоточного подвійного двигуна до циліндра.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.